Batman v novém komiksu ukáže svou chloubu a tohle jste rozhodně nečekali

20. 9. 2018 16:00 Co se děje
Batman v novém komiksu ukáže svou chloubu a tohle jste rozhodně nečekali

V novém komiksu Batman Damned #1 se objevila nahota a všechno v něm ukázal právě Batman. Nový a vysoce očekávaný díl od DC Comics tedy neodhalí jen novou, a ještě temnější stránku Temného rytíře, můžete v něm vidět daleko víc, než jste si možná mysleli. Tvůrci tak vykročili trochu odvážným směrem a Batmanův penis už koluje všude po internetu.

28. 11. 2018Tři tipy pro lenochy, jak mít plošší břicho s minimem námahy ještě do svátků

Batman je vůbec poprvé odhalen opravdu do detailu. Všichni víme, jak se jmenovalo Batmanovo auto, říkalo se mu Batmobil, jak se však bude říkat jeho přirození? Batbimbas, Batlilek? Kdo ví!

Pokud se však budete chtít o Batmanově mužství přesvědčit na vlastní oči a mít jednu kopii jeho chlouby doma, necenzurovaný obrázek bude k dostání pouze v tištěné verzi, ta internetová verze bude s cenzurou.

19. 11. 2018Babiš zaplavil sociální sítě ve stovkách nejrůznějších koláží, tady jsou ty nejlepší

Jedno je však jisté. Nikdo už teď moc nehledí na děj nového komiksu, kde se mimo jiné řeší smrt Jokera, internet nový díl nazývá tím, ve kterém byl odhalen Batmanův penis. Velký krok si zkrátka vyžaduje velkou pozornost.

Chcete vidět, jak taková chlouba Batmana vypadá? Stačí nakouknout níže do galerie.

Zdroj: DC Comics
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop