9 nejpřitažlivějších českých mužů na Instagramu

19. 9. 2018 12:00 Co se děje
9 nejpřitažlivějších českých mužů na Instagramu

 

Matěj Paprčiak (@itsmatejpaprciak) je sexy sympaťák a tak trochu #beachboy. Rád se fotí bez trička, což mu s jeho postavou nemůže mít nikdo za zlé. Zmínit se musí Matějova #bff, česká herecká legenda Eva Holubová. Často ho fotí Evina dcera a Matějova přítelkyně Kája (@holu_ka), která o sobě říká, že se pro focení mužů prostě narodila – můžeme potvrdit!

Model Petr Havránek (@petr_havranek) je poslední dobou čím dál více vidět. Zaregistrovat jste jej mohli na mole MBPFW, ale i v aktuální kampani Blažka. Nicméně ani jeho osobní život, do kterého vás nechá na Instagramu nahlédnout, není o nic míň sexy!

Talentovaný beauty bloger Adrian (@thatboycz), který přiznává, že je tak trochu šílenec, si vás získá svým osobitým projevem. Má perfektní oko pro detail a jeho fotky vypadají prostě úžasně! Navíc rozšíří vaše znalosti ohledně kosmetiky.

7. 12. 2018V jakém věku mají lidé nejvyšší sebevědomí? Je-li vám dvacet-něco, ještě si pár let počkáte

Sexy zpěvák Albert Černý (@who.is.albert.cerny), frontman skupiny Lake Malawi, má rád nejen indie hudbu – podle profilu to vypadá, že žije i dost indie život. Albertův feed je takový menší výlet do roku 2013 – do doby, kdy Instagram teprve začínal a fotky měly ještě duši.

Daniela Vojěcha (@danielvojtech) znáte nejen z našeho Instagramu, věnovali jsme se mu i v našem LUI magazínu. Model s vizuálem alfa samce prostě nejde přehlédnout. Momentálně si plní sny v Chicagu, jak se mu daří, zjistíte na jeho profilu.

21. 11. 2018Kde si vyberete trendy a stylové oblečení, ať už máte velikost XXS nebo XXL?

Umělec Lukáš Karlík (@lukas_karlik) se nebere příliš vážně, což je na Instagramu vzácnost, kterou je třeba vyzdvihnout a ocenit. Se svým přítelem tvoří #hotgaycouple.

Davida Pártla (@davidakcz) už snad každý zná. No a kdo ne, tak by se měl konečně seznámit! Náš oblíbený influencer je #sexyashell a ke svému Instagramu přistupuje vážně zodpovědně, každý den je na co se dívat.

U profilu Jakuba Michny (@jakmichpich) se skoro nechce věřit, že jde vážně o Čecha. Kluci ze zemí bez moře holt moc často nebývají surfaři. Jakub je ale výjimka – akční životní styl tohoto plážového sympaťáka se odráží na atmosféře celého profilu.

Modela Tomáše Školoudíka (@tomasskoloudik) není třeba představovat. Svou kampaní pro Emporio Armani se zařadil po bok takových hvězd, jako je David Backham či Cristiano Ronaldo. Má sice ve zvyku malinko spamovat ve stories, ale s tím jeho sexy feedem mu to odpustíte.

Zdroj: Instagram
Hynek Toman

Autor

Hynek Toman

Estét tíhnoucí k perfekcionismu, i pankáč, který je pro každou špatnost. Milovník ostrého jídla. V minulém životě byl Marilyn Monroe.

E-shop