VÝZVA: Nový LUI Living se blíží! Staňte se našimi celebritami a ukažte nám, jak bydlíte!

26. 9. 2018 16:00 Co se děje
VÝZVA: Nový LUI Living se blíží! Staňte se našimi celebritami a ukažte nám, jak bydlíte!

Milí čtenáři (a čtenářky), právě pracujeme na novém vydání LUI Living, moderním magazínu o bydlení a designu. A nyní vám přinášíme možnost zařadit se po bok celebrit, které se v našem magazínu již objevily.

V předchozích vydáních nám své bydlení předvedli například tanečník Filip Jankovič, stylista Filip Vaněk nebo módní návrhář Vladimír Staněk. O bydlení jsme si povídali i s Honzou Musilem, Nikol Moravcovou, Yemim AD nebo s designérem, který navrhoval trůn pro Madonnu, Jimmiem Karlssonem. V LUI Living však máme prostor i pro vás!

26. 9. 2018Spisovatel Ladislav Fuks by se letos dožil 95 let. Jaký byl skutečný příběh autora Spalovače mrtvol?

Zařaďte se po bok slavných a ukažte nám i dalším čtenářům, jak bydlíte! Rozhlédněte se kolem sebe a pokud můžete říci, že bydlíte stylově a originálně, dejte nám vědět! Napište nám do konce září na adresu janw@lui.cz pár slov o sobě a přiložte pár fotek.

My následně vybereme ty nejhezčí byty, které bychom poté s naším fotografem nafotili a s vámi provedli krátký rozhovor. Výsledek pak předvedeme právě v novém čísle magazínu LUI Living. Tak se nestyďte, foťte a posílejte!

9. 10. 2018Čím se původně živil Karel Gott, Vlastimil Brodský nebo Petr Nárožný? A jak začínal třeba Brad Pitt či Kanye West? Podívejte se na odrazové můstky slavných

Už teď se v redakci těšíme na vaše fotky, které můžete posílat na mail janw@lui.cz do konce září!

Zdroj:
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop