Nejaktuálnější průvodce českou LGBT scénou

18. 9. 2018 10:00 Co se děje
Nejaktuálnější průvodce českou LGBT scénou

Chystáte se do Prahy, Brna či Ostravy a rádi byste navštívili místní LGBT friendly podniky? Případně byste se rádi dozvěděli něco o konaných akcích anebo vyrazili na procházku historickým centrem města? Vyzkoušejte průvodce gaymap.cz, který vychází také za podpory Prague City Tourism a CzechTourism.

Gaymap.cz je nezávislý gay průvodce Českou republikou a kromě internetových stránek vychází také tištěná verze, a to prozatím dvakrát ročně (jaro/léto a podzim/zima). Vydavatelé za sebou mají již čtyři vydání (to poslední má již celých 84 stran) a na další aktualizované se můžeme těšit začátkem podzimu.

8. 1. 2019Mužský problém: neplodnost. Muži mají o polovinu méně spermií než před 40 lety. Jak se vyrovnat se situací a co je její příčina?

Je pravdou, že výčet LGBT friendly podniků naleznete na mnoha nejrůznějších internetových stránkách, nicméně často se stává, že prezentovaný podnik má již dávno zavřeno a je zrušený, na stránkách však stále visí. Kromě toho také dochází k tomu, že se otevře mnoho dalších, které v prezentaci webů úplně chybí.

Právě gaymap.cz je opravdu přehledný a stará se o to, aby byl stále aktuální. Kromě toho se (nejen) na webu dozvíte o opravdu aktuálních akcích. I v tištěném průvodci jsou pak pozvánky na zahraniční akce a tipy na zajímavá místa, a to nejčastěji v Německu či Rakousku.

Pokud spíše preferujete tištěnou podobu průvodce a chystáte se na výlet třeba do Prahy (zastoupení podniků je v Praze pochopitelně nejbohatší), můžete si prostřednictvím webových stránek průvodce objednat až domů, a to zcela zadarmo.

13. 12. 2018Byli jste partnerovi nevěrní? Přiznání je polehčující okolnost, kůži vám ale stejně zachránit nemusí

Distribuce však probíhá také v rámci LGBT podniků v Praze, Ostravě, Brně, ale také v Německu, Rakousku a na Slovensku. Tento průvodce tak skvěle prezentuje LGBT scénu také v zahraničí a vybízí LGBT cestovatele k návštěvě Česka.

Kromě informací o podnicích se v průvodci dozvíte také info o zajímavých akcích, které se v Česku konají, ale třeba také tipy na procházky a různé slevové kupóny. Navíc se jedná o formát A6, který snadno schováte do každé kapsy i tašky. Více informací najdete na webových stránkách zde.

Zdroj: Gaymap.cz
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop