Nejaktuálnější průvodce českou LGBT scénou

Chystáte se do Prahy, Brna či do Ostravy a rádi byste navštívili místní LGBT friendly podniky? Případně byste se rádi dozvěděli něco o konaných akcích anebo…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Gaymap.cz / 18. 9. 2018

Chystáte se do Prahy, Brna či Ostravy a rádi byste navštívili místní LGBT friendly podniky? Případně byste se rádi dozvěděli něco o konaných akcích anebo vyrazili na procházku historickým centrem města? Vyzkoušejte průvodce gaymap.cz, který vychází také za podpory Prague City Tourism a CzechTourism.

Gaymap.cz je nezávislý gay průvodce Českou republikou a kromě internetových stránek vychází také tištěná verze, a to prozatím dvakrát ročně (jaro/léto a podzim/zima). Vydavatelé za sebou mají již čtyři vydání (to poslední má již celých 84 stran) a na další aktualizované se můžeme těšit začátkem podzimu.

27. 2. 2019Milovaný i nenáviděný PRIMARK míří do Prahy. Jaké jsou důsledky tzv. „rychlé módy“?

Je pravdou, že výčet LGBT friendly podniků naleznete na mnoha nejrůznějších internetových stránkách, nicméně často se stává, že prezentovaný podnik má již dávno zavřeno a je zrušený, na stránkách však stále visí. Kromě toho také dochází k tomu, že se otevře mnoho dalších, které v prezentaci webů úplně chybí.

Právě gaymap.cz je opravdu přehledný a stará se o to, aby byl stále aktuální. Kromě toho se (nejen) na webu dozvíte o opravdu aktuálních akcích. I v tištěném průvodci jsou pak pozvánky na zahraniční akce a tipy na zajímavá místa, a to nejčastěji v Německu či Rakousku.

Pokud spíše preferujete tištěnou podobu průvodce a chystáte se na výlet třeba do Prahy (zastoupení podniků je v Praze pochopitelně nejbohatší), můžete si prostřednictvím webových stránek průvodce objednat až domů, a to zcela zadarmo.

20. 3. 2019Proč muži nepoužívají kondomy? Důvodů je mnoho, svůj vlastní mají i gayové

Distribuce však probíhá také v rámci LGBT podniků v Praze, Ostravě, Brně, ale také v Německu, Rakousku a na Slovensku. Tento průvodce tak skvěle prezentuje LGBT scénu také v zahraničí a vybízí LGBT cestovatele k návštěvě Česka.

Kromě informací o podnicích se v průvodci dozvíte také info o zajímavých akcích, které se v Česku konají, ale třeba také tipy na procházky a různé slevové kupóny. Navíc se jedná o formát A6, který snadno schováte do každé kapsy i tašky. Více informací najdete na webových stránkách zde.