Pánské účesy, které budou hitem v roce 2019

17. 9. 2018 10:00 Co se děje
Pánské účesy, které budou hitem v roce 2019

Trendy v pánských účesech se v posledních dobách docela razantně změnily. Zároveň by bylo možné říci, že nejen šaty, ale také vlasy dělají člověka. Jen malá a nepatrná změna účesu totiž dokáže kompletně změnit vaši vizáž. Jaké účesy se budou nosit v roce 2019?

Jedním z oblíbených účesů budou vlasy česané na bok se stranami vyholenými do ztracena. Tento typ účesu je velmi oblíbený především u mladých lidí, na obrázku si ještě můžete všimnout dvou linií, které mu dodávají na dynamičnosti. Je to skvělá možnost, jak dát najevo svou mladistvost a divokost.

23. 11. 2018Pleťová kosmetika Syncare – Čištění a omlazení v jednom kroku

Následující účes je více uhlazený, ale také česaný na stranu. Je zároveň skvělou možností, jak zahladit známky plešatění. Účes dokonale kopíruje tvar hlavy a kromě samotného střihu jsou součástí celkové vizáže také vousy, které ho skvěle doplňují. Vyzkoušejte tento účes, který není náročný na údržbu a hodí se skvěle pro všechny situace.

Následující střih není úplně pro každého. Ne každý má to štěstí na kudrnaté vlasy. Nicméně muži, kteří jich mají hodně a neví přesně, jak je nosit, se nyní můžou inspirovat. Tento účes má zaoblený tvar, a to kvůli zúžení krku. Zároveň si opět všimněte dokonale střižených boků. Tento střih může být také vhodně doplněn vousy.

6. 12. 2018Hnutí za správné vylučování: moderní toaleta škodí zdraví, většina lidí ji neumí správně používat

Nic nepokazíte ani trochu rozcuchaným účesem s výraznou texturou. To je účes, který jako by formovala mořská voda. To však neznamená, že musíte pokaždé vyrazit na pláž, abyste tento účes vytvořili. Bude vám stačit pár minut doma, vyfoukat vlasy fénem a použít texturizační přípravek na vlasy. Zbytek pak skvěle doladíte jen za pomocí prstů.

Další účes jako kdyby kopíroval Caesara. Rozhodně se jedná o skvělou volbu pro muže, kteří mají rádi čistý styl. Jedná se o minimalistický střih s krátkými vlasy. Na obrázku vidíte, že je účes také skvěle doplněný upravenými vousy.

Zdroj: Trendy Hairstyle
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop