Fandové Teorie velkého třesku budou mít za končící seriál náhradu – Jim Parsons připravuje nový sitcom

17. 9. 2018 08:00 Co se děje
Fandové Teorie velkého třesku budou mít za končící seriál náhradu – Jim Parsons připravuje nový sitcom

Excentrická partička vědců v čele s nepatrně asociálním Sheldonem Cooperem (Jim Parsons) bavila diváky Teorie velkého třesku dlouhých dvanáct let. Sitcom se tak zařadil po bok těch nejdéle vysílaných v historii jako např. legendární Přátelé. Každý příběh však má svůj konec, takže letošní 12. série, která skončí na jaře 2019, bude tou definitivně poslední. Fandové ale nemusí smutnit, Jim Parsons už připravuje sitcom nový – The Inn Crowd.

13. 11. 2018Máte rádi jeden z těchto filmů? Pak jste podle vědecky podložených poznatků skvělí v posteli i ve vztazích

Teorie velkého třesku pozvolna dospěje do svého závěru – jak totiž uvedl Parsons, je již „připraven k odchodu“. Jak pak poznamenal na svém instagramovém účtu při příležitosti uvedení prvního dílu poslední série, „je skoro nemožné připustit si, že toto je začátek konce.“ A snad i proto, že Parsons bude s postavou Sheldona Coopera jistě dlouho (ne-li napořád) spojován, v novém sitcomu The Inn Crowd si nezahraje, bude totiž společně s Toddem Spiewakem (kteráho si vzal loni za manžela) a Davidem Holdenem (Mladí a hladoví) výkonným producentem. A oč půjde?

The Inn Crowd bude Parsonsovi, který je sám otevřený gay, jistě velmi blízký.  Jeho námět vychází z článku Tonyho Horwitze publikovaného v New Yorkeru  v roce 1999. Pojednával o kontroverzích, které opřádají hotel The Inn at Little Washington v malém městečku ve Virginii vlastněný gay párem, Patrickem O´Connelem a Reinhardtem Lunchem. Jak potom uvádí první anotace, „zatímco hostinec přiláká mnohé známé osobnosti, The Inn Crowd, který se bude natáčet před živým publikem, se bude zabývat také tím, jak ne/přijetí gay partnerů a jejich obchodních praktik rozdělí městečko, kde žijí.“

15. 11. 2018Překvapivá tajemství potravinářského průmyslu: proč jsou jablka v supermarketu tak lesklá? A jak poznat kvalitní zboží od toho plného chemie?

S ohledem na to, že partnerství zmiňovaného páru v reálu dopadlo neslavně – ačkoliv penzion i restaurace dosáhly obrovského věhlasu, dvojice se po dlouhých sporech rozešla a majetkové spory musel v roce 2008 rozhodnout soud – musíme jen doufat, že pod taktovkou ostřílených tvůrců bude příběh přeci jen zábavnější než realita.

Zdroj: closerweekly.com, comingsoon.net
Mirka Dobešová

Autor

Mirka Dobešová

Díky travesti sudičkám, s nimiž si je vzájemně stále v patách (a ráda si od nich půjčuje nejen kosmetiku, ale i šaty), miluje všechno trans a queer. Určitou obsesi má pro Londýn, Costu, West End a hlavně Priscillu, královnu pouště.

E-shop