Seznamka Tinder odhalila, jaká povolání jsou mezi uživateli nejpřitažlivější

Seznamka Tinder odhalila, jaká povolání jsou mezi uživateli nejpřitažlivější

Přitažlivým člověka činí spousta věcí. Někdo si první všimne vzhledu, a přitahují ho svaly nebo ňadra dmoucí, další hledá inteligentního člověka, se kterým si…
Petr Opršal Petr Opršal Autor
13. 9. 2018

Přitažlivým člověka činí spousta věcí. Někdo si první všimne vzhledu a přitahují ho svaly nebo ňadra dmoucí, další hledá inteligentního člověka, se kterým si bude rozumět. Nesmíme však zapomenout ani na postavení a bohatství. Ale jak to vypadá podle statistik populární seznamovací aplikace Tinder, na přitažlivosti dodávají i některá povolání.

<Path> Tichý zabiják jménem rakovina konečníku. Zajímá vás, jak se projevuje a jak jí předejít?Zdroj:

I když by se s nadsázkou dalo říct, že nejpřitažlivější budou asi naftoví magnáti, rentiéři nebo dědičky hotelových řetězců, ani jedno z těchto vysněných "povolání" se na nejvyšších příčkách statistiky Tinderu neumístilo. Možná také proto, že podobní lidé užívání této aplikace nejspíše nemají zapotřebí.

Podle statistiky dámy nejvíce touží po bytových designérech. Dává to smysl, muž, který má vkus a vyzná se v designových trendech, bude jistě atraktivní, nehledě na to, že nábytek je drahý a možnost získat slevu ze známosti je příjemná. Pro ženy jsou také atraktivní piloti – dobře placení muži s velkou zodpovědností, kteří se vyznají ve světě a hodně cestují. Atraktivní jsou i movití a vzdělaní lékaři a právníci, kreativní muži pracující v PR a v neposlední řadě také studenti vysokých škol.

Obě pohlaví se shodla na tom, že je přitahují vysokoškoláci či vysokoškolačky

To pánové si na Tinderu rádi plní sny z filmů pro dospělé. Nejpopulárnější povolání je u nich zdravotní sestřička. Pravda, kdo by si nenechal změřit teplůtku od sličné slečny v uniformě zahrnující také minisukni, že. Na druhém místě se možná trochu překvapivě objevily zubařky, ale tady nejspíše funguje kombinace dobře placeného zaměstnání s přitažlivostí uniforem. Pro muže jsou také atraktivní studentky, fotografky, učitelky, letušky a cvičitelky fitness.

<Path> SKUTEČNÝ PŘÍBĚH: Norbert (31): "Kolegyně mi vynadala do "teploušů", manažerky jen mlčky přihlížely." Jak se bránit homofobii a diskriminaci na pracovišti? Zeptali jsme se právníka!Zdroj:

Pokud ve svém profilu uvedete výše zmíněná povolání, máte vyšší šance, že u vás potenciální partner či partnerka swipne vpravo. Na druhou stranu, i kdybyste nakrásně byli interiérový designér, pokud byste si jako profilovku vybrali fotku, na které se v nevzhledném nátělníku ládujete chipsy, a do koníčku jste uvedli sledování fotbalu v televizi, závody v krkání a týrání koťátek, pravděpodobě ani potenciální sleva na nábytek vás nevytrhne. Takhle jednoduché to prostě nebude.

Zdroj: Men's Health, Tinder

Populární
články

E-Shop