Dodejte si sebevědomí a zabraňte pocení s antiperspiranty a deodoranty AXE Gold

13. 9. 2018 14:00 Co se děje
Dodejte si sebevědomí a zabraňte pocení s antiperspiranty a deodoranty AXE Gold

Největší vedra letošního roku jsou snad díky bohu za námi. Teploměr ale stále neklesá pod dvacítku, pořád je krásně. A právě proto by ani teď neměl člověk zapomínat na deodorant a antiperspirant. Ty k sobě patří jako vidlička a nůž nebo léto a horka. Nikdo nechce být cítit jako polovina cestujících pražskými tramvajemi, naopak příjemná vůně jistě přispěje k vyššímu sebevědomí.

26. 11. 2018Skrytá poselství v nejslavnějších malbách světa

Zatímco deodorant dodává vůni, antiperspirant zabraňuje pocení. Tyhle dva výrobky byste si neměli plést. Nejlépe fungují v kombinaci a ideální je, když výrobce nabízí sadu vzájemně sladěných vůní. Tak je tomu i v případě deodorantů a antiperspirantů AXE a jejich řady Gold. Nejenže nabízí netradiční a velice příjemnou vůni vanilky a cedrového dřeva, ale ochrana proti nepříjemnému zápachu, kterou tato kombinace výrobků zaručuje, je opravdu účinná a vydrží dlouho. LUI to ozkoušelo na vlastní podpaží, kombinace deodorantu a antiperspirantu AXE Gold se stala vítězem letního testu prostředků proti pocení.

AXE ale rozhodně neusnulo na vavřínech, naopak. V létě ještě spustilo spolupráci s populárním Youtuberem GoGem. KURZ SEBEVĚDOMÍ SÁM SOBĚ jsou krátké lekce, ve kterých se dozvíte, co by měl na sobě GoGo změnit, aby mu stouplo sebevědomí. A stejné rady platí i pro všechny ostatní mladé Čechy a Slováky.

Youtuber Daniel Štrauch, tedy GoGo, se tímto krokem stal oficiálním ambasadorem kosmetické značky AXE pro Česko a Slovensko, a tak se na něj můžeme těšit i v budoucích projektech. S novou kampaní se můžete setkat na Facebooku, YouTube, ale i na outdoorových plochách.

26. 11. 2018Užijte si vůni Vánoc s Party Lite!

Příjemná vůně, která navíc zamezuje nežádoucímu pocení, to je právě jeden z hlavních zdrojů sebevědomí a dobrého pocitu ze sebe samého. Takže proč nespojit příjemné s užitečným a nezlepšit si den s AXE? Určitě tím uděláte radost nejen sobě, ale i svým blízkým, kolegům a spolucestujícím.

Zdroj: AXE
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop