Když si světlo hraje s předměty aneb Podívejte se na galerii unikátních stínů, které lidé zachytili na fotoaparát

10. 9. 2018 16:00 Co se děje
Když si světlo hraje s předměty aneb Podívejte se na galerii unikátních stínů, které lidé zachytili na fotoaparát

Slunce, ale také jiné zdroje světla, si občas pěkně dokážou pohrát a vytvořit jiný povedený obraz či optický klam. Přinášíme vám galerii těch nejzajímavějších a nejlegračnějších stínů, které se kdy lidem podařilo zachytit na fotce.

Byli byste rádi, kdyby váš vlastní stín vypadal jako Donald Trump? Někdy dokonce dojde i k takovým úkazům, kdy například kočka ve svém stínu vypadá jako krysa a kráva zase jako osel. Některé stíny mohou být strašidelné a jiné zase dokážou skvěle pobavit.

3. 10. 2018Už i roboti vás můžou odmítnout. Tento sexuální robot se může rozhodnout, že s vámi sex mít nebude

Ať už tak či onak, stínohra je bezpochyby zábavná hra a někteří lidé se s ní dokonce živí, kdy pomocí svých rukou, ale i celých těl, tvoří na plátno neuvěřitelné příběhy a obrazy. Nedávno se jeden takový talentovaný muž představil také v momentálně probíhající talentové soutěži Česko-Slovensko má talent. Podívejte se, jaká krásná představení se dají vytvořit jen za pomocí stínu.

8. 10. 2018Jak se dožít věku 100 let a více? Senioři radí, co jim k tomu pomohlo

Námi zobrazené stíny níže v galerii jsou však tvořeny úplnou náhodou a žádný z obrázků nebyl dopředu nijak připravován.

Zdroj: YouTube, BoredPanda
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop