Když si světlo hraje s předměty aneb Podívejte se na galerii unikátních stínů, které lidé zachytili na fotoaparát

10. 9. 2018 16:00 Co se děje
Když si světlo hraje s předměty aneb Podívejte se na galerii unikátních stínů, které lidé zachytili na fotoaparát

Slunce, ale také jiné zdroje světla, si občas pěkně dokážou pohrát a vytvořit jiný povedený obraz či optický klam. Přinášíme vám galerii těch nejzajímavějších a nejlegračnějších stínů, které se kdy lidem podařilo zachytit na fotce.

Byli byste rádi, kdyby váš vlastní stín vypadal jako Donald Trump? Někdy dokonce dojde i k takovým úkazům, kdy například kočka ve svém stínu vypadá jako krysa a kráva zase jako osel. Některé stíny mohou být strašidelné a jiné zase dokážou skvěle pobavit.

16. 11. 2018Čínským LGBT občanům se žije hůř než za císaře, možná se však blýská na lepší časy

Ať už tak či onak, stínohra je bezpochyby zábavná hra a někteří lidé se s ní dokonce živí, kdy pomocí svých rukou, ale i celých těl, tvoří na plátno neuvěřitelné příběhy a obrazy. Nedávno se jeden takový talentovaný muž představil také v momentálně probíhající talentové soutěži Česko-Slovensko má talent. Podívejte se, jaká krásná představení se dají vytvořit jen za pomocí stínu.

4. 12. 2018Ruská policie už jde v rámci boje proti homosexuálům i po dětech: vtrhla do školy a zabavila školákům „příliš teplé“ výkresy

Námi zobrazené stíny níže v galerii jsou však tvořeny úplnou náhodou a žádný z obrázků nebyl dopředu nijak připravován.

Zdroj: YouTube, BoredPanda
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop