Chcete být úspěšní jako tito muži? Dodržujte tyto každodenní návyky a hýbejte se!

Chcete být úspěšní jako tito muži? Dodržujte tyto každodenní návyky a hýbejte se!

Nejrůznější odborníci z oboru psychologie tvrdí, že trvá 21 dní, než si vytvoříte určitý zvyk, a tak se podíváme na úspěšné muže, čím se řídí a co dělají proto…
Jan Witek Witek Jan Witek Witek Autor
6. 9. 2018

Nejrůznější odborníci z oboru psychologie tvrdí, že trvá 21 dní, než si vytvoříte určitý zvyk, a tak se podíváme na úspěšné muže, čím se řídí a co dělají proto, aby měli sílu pracovat a šli za svým snem. Bez ohledu na to, v jakém oboru pracujete či podnikáte, můžete se těmito návyky inspirovat.

<Path> Pět způsobů, jak se zbavit strachu z neúspěchuZdroj:

Peter Thomas Roth (podnikatel)

Před 25 lety Peter založil svou společnost na klinickou péči o pleť, ale ještě daleko dříve před tím bylo jeho hlavní denní náplní cvičení, které provádí dodnes. Již jako dítě se sportům věnoval a taktéž dnes pravidelně sportuje, má členství ve dvou fitness centrech, a dokonce v tělocvičnu proměnil také jednu místnost ve svém bytě.

„Věnovat se nějakému cvičení, ať už jde o návštěvu fitness centra, běh, nebo čistě jakýkoliv pohyb, je mnohdy těžké. Často k tomu chybí motivace. Avšak po skončení série se cítím zdravější a plný energie. Během cvičení také promyslím spoustu věcí okolo práce a získám čas na to, abych si uvědomil všechny důsledky mých rozhodnutí apod.“

Pokud nemáte motivaci, zkuste to překonat, jděte na procházku, zaběhat si či zacvičit a přemýšlejte o tom, jak se plní energie budete cítit později.

<Path> Makáte jako šroub, ale přesto stále nestíháte? A není chyba v time managementu? Pozor na 3 nejčastější přešlapy, kterých se dopouštíme v řízení času!Zdroj:

Jerome Bettis (Super Bowl šampion)

Pokud se zeptáte tohoto bývalého člena týmu amerického fotbalu za Pittsburgh Steelers na jeho každodenní návyk, řekne vám, že je to golf. Bettis byl v roce 2015 zařazen do profesionální fotbalové síně slávy a získal také ocenění za své charitativní projekty.

„Na golfovém kurzu mě najdete téměř každý den. Tento sport mi umožňuje zůstat v pohybu a být stále aktivní, což taktéž udržuje ve formě mé klouby. Navíc zdejší prostředí funguje skvěle i na sociální kontakt a navázání nových přátelství a kontaktů.“

Michael Dermer (podnikatel)

Michael vytvořil úspěšný portál s názvem The Lonely Entrepreneur (osamělý podnikatel), který sloužil jako výuková platforma pro lidi na volné noze. Kromě toho také vybudoval úspěšnou firmu na zdravotní technologie, která během krize v roce 2018 po téměř deseti letech budování během pár málem dní zkrachovala.

<Path> JAKUB BLOG: 15 (mých) pravidel k úspěchuZdroj:

Během těch dnů Michael pracoval až 20 hodin denně, aby firmu zachránil a povedlo se. I když ji před pěti lety prodal, tak i během tohoto náročného období chodil každý den do posilovny. „Do posilovny chodím každý den, je to první věc, kterou ráno udělám. Každý den tam zavítám už v 6:30 ráno. Strávím zde zhruba hodinu a soustředím se na to, abych dosáhl maximálních výsledků. Abychom byli úspěšní, musíme mít disciplínu a důslednost. To rozhoduje v každém aspektu našeho života,“ dodává Michael.

Nejen, že vám pohyb pomůže shodit přebytečná kila a je prospěšný pro vaše zdraví. Pomoct vám může také ve velké míře v rámci vaší kariéry či podnikání.

Zdroj: Askmen

Populární
články

E-Shop