VIDEO: Herec Bradley Cooper září po boku Lady Gaga. Ve svém režijním debutu „Zrodila se hvězda“ také sám zpívá

3. 9. 2018 08:00 Co se děje
VIDEO: Herec Bradley Cooper září po boku Lady Gaga. Ve svém režijním debutu „Zrodila se hvězda“ také sám zpívá

Bradley Cooper se řadí mezi nejvíc sexy muže světa, ostatně, je také držitelem titulu „nejpřitažlivější muž planety“. Zatímco donedávna si jej však většina jeho fanoušků (...fanynek) spojovala výhradně s herectvím, nyní se Cooper rozhodl ve filmové branži prorazit také jako režisér. A rozhodně nezačíná zlehka, rozhodl se totiž přepracovat klasické hudební drama A Star is Born (Zrodila se hvězda). A protože Cooper je zjevně multitalent, nejenže jej režíruje, ale také v něm hraje a živě zpívá. Parťačkou mu pak je sama Joanne Angelina Germanotta, tedy Lady Gaga.

13. 11. 2018KOMENTÁŘ: Rodina je základ státu. Jak naložit s „tradičními hodnotami“ v zemi, jejíž představitelé odklízejí nepohodlné děti na Krym či do Anglie?

Konkrétně námět muzikálového snímku je již svého druhu klasikou. Původní verze vznikla v roce 1937 a v ústřední dvojici se objevili Janet Gaynor a Frederic March a od té doby se dočkala již dvou „remaků“. V roce 1954 s Judy Garland a Jamesem Masonem a v roce 1976 s Barbrou Streisand a Krisem Kristoffersonem. Bez ohledu na obsazení, příběh je stále „tentýž“ – pojednává o cestě na výsluní neznámé hudebnice, které podává pomocnou ruku naopak muzikant, který je velmi populární, ale dny největší slávy má již spíše za seou. Nic ale není tak snadné – zatímco on je klasický „bad guy“ holdující alkoholu a dávno postrádající nadšení pro to, co dělá, ona si nevěří a zároveň propadá jeho kouzlu.

Lady Gaga tedy čeká téže úloha jako dříve Judy Garland či Barbru Streisand, přičemž pro zpěvačku to bude první velká filmová role od úspěchu v seriálovém hitu American Horror Story (za tuto roli získala Zlatý globus). Pro snímek je pak připraveno 17 zbrusu nových písní (některé psala sama Gaga), které zpívá jak Gaga, tak právě i sám Bradley Cooper. Ostatně, Lady Gaga na roli kývla až poté, kdy jí Cooper potvrdil, že své party si také sám nazpívá.

19. 11. 2018Chřipková sezóna je tady. Co dělat proto, abychom se nenakazili? Samotné vitamíny nepomůžou

Fanoušky Lady Gaga, která si zakládá na podpoře LGBT komunity, zároveň potěší, že se po jejím boku objeví mj. jeden z účastníků populárního Drag Race – sama Gaga bude totiž v rámci své role hudebnice Ally vystupovat v klubu, kde se to bude muži převlečenými za ženy jen hemžit.

Zároveň již bylo potvrzeno, že všechny písně z filmu vyjdou také na CD jako soundtrack.

 

Zdroj: variety.com, guardian.co.uk
Mirka Dobešová

Autor

Mirka Dobešová

Díky travesti sudičkám, s nimiž si je vzájemně stále v patách (a ráda si od nich půjčuje nejen kosmetiku, ale i šaty), miluje všechno trans a queer. Určitou obsesi má pro Londýn, Costu, West End a hlavně Priscillu, královnu pouště.

E-shop