Přečetli jsme první český erotický gay román. Komu bychom jej doporučili a kdo by se mu měl naopak vyhnout?

Přečetli jsme první český erotický gay román. Komu bychom jej doporučili a kdo by se mu měl naopak vyhnout?

Letošní rok spatřil světlo světa první erotický gay román s názvem Vesnický závod. Nutno říct, že jsem se při jeho čtení občas i začervenal, a to už jsem viděl…
Jan Witek Witek Jan Witek Witek Autor
30. 8. 2018

Letošní rok spatřil světlo světa první český erotický gay román s názvem Vesnický závod. Nutno říct, že jsem se při jeho čtení občas i začervenal, a to už jsem viděl a slyšel opravdu hodně.

Román je dílem mladé partnerské dvojice, která si říká Full. of & Leckdo, a jeho příběh se odehrává ve dvou českých vesnicích na počátku 90. let. Děj se točí hlavně kolem dvou spřátelených vesnic, kterým šéfuje postava jménem Ježek. Vedení ostatních kluků z obou vesnic se mu však trochu vymkne z ruky a následně spustí lavinu různých vyhrocených situací a povede vůbec k největším vesnickým válkám za poslední dobu.

<Path> Lexus UX: Lexus má ve svých řadách nový luxusní crossoverZdroj: JW

Ze všeho nejdřív bych rád zmínil, že se nejedná o nijak náročnou literaturu a knížka se spíše hodí na takové pohodové čtení, u kterého nemusíte moc přemýšlet.

Co však vím určitě, je, že se často při čtení některých pasáží můžete i červenat, proto byste knihu měli číst raději někde v soukromí. Jak už bylo zmíněno na začátku, jedná se o erotický gay román a erotiky je v něm opravdu hodně. Knížka odkrývá i ty nejtajnější skryté choutky, které se kdy někomu mohly v hlavě ukrývat.

Erotika je v tomto románu hlavním tahounem, který se objevuje v každé kapitole, a popisována je zcela otevřeně, se vším všudy. Proto pokud jste spíše konzervtivní, kniha vás asi úplně bavit nebude.

Knížce bych možná vytkl to, že jsem se občas v jejích necelých 400 stránkách trochu ztrácel. Objevuje se zde spousta postav a jmen a především zpočátku je orientace v ději poněkud obtížná. Nicméně po pár kapitolách jsem se "chytnul". 

Čtenáře pravděpodobně spíše než příběh naláká spousta erotických scén, které dávají skutečně široký prostor pro uplatnění představivosti.  Při čtení tedy nebude chybět spousta erotického vzrušení, což je u knihy docela neobvyklý zážitek.

<Path> „Heterosexuální vztah byl důsledek macho komplexu,“ svěřil se gay muž z Prahy, který v sedmnácti letech počal se spolužačkou synaZdroj: Dan, redakce

I přes to, že je knížka určená pro úzký okruh čtenářů (homofobové a lidé, kteří nesnesou a nezajímají se o gay erotiku, si ji jistě nekoupí), dostala se například mezi nejprodávanější knihy knihkupectví Kosmas.

Detailní informace o knížce najdete přímo na jejím webu (zde). Právě zde si ji můžete rovnou i zakoupit. Pokud máte rádi pocit vzrušení a rádi si třeba na pláži na dovolené přečtete nenáročné příběhy, jistě nešlápnete vedle, pokud si tuto knihu pořídíte. Níže se také můžete podívat na video-představení tohoto románu a v galerii pak najdete tři úryvky, abyste si o knize mohli udělat vlastní obrázek. 

 

Zdroj: Vesnický závod

Populární
články

Stomie dnes neznamená konec světa ani života
LIDÉ

„Od svých třiceti let mám vývod. Nejprve jsem myslel, že můj život skončil,“ vzpomíná Zdeněk. Jak jej dnes tzv. stomie omezuje?

Autor: Mirka Dobešová
Vaše dovolená nemusí být jen o vyhledávání památek, ale i neobvyklých sexuálních zážitcích
HOT!

Sexuální turistika: Spojte potěšení z cestování s prohlubováním své intimity. Které světové destinace jsou ty nejoblíbenější?

Autor: Michal Černý
Některé mučicí nástroje se dochovaly dodnes
LIDÉ

Hrozivé sexuální mučení praktikované v minulosti se týkalo především žen a gayů. Jak si naši předci představovali správné „tresty“?

Autor: Mirka Dobešová
Zažijte splynutí s oceánem na palubě Scenic Neptune II
LUXURY TRAVEL

Prožijte románových „20 000 mil pod mořem“ na vlastní kůži (a oči). Prozkoumat oceán v ponorce nemusí dnes být jen sen

Autor: Redakce
Krása Dolomit láká na idylickou glamsport dovolenou
LUXURY TRAVEL

Nový trend „glamsport“ láká na spojení aktivní dovolené s luxusem. Vyzkoušet jej můžete třeba s kolem v italských Dolomitech

Autor: Redakce
Emerald Kaia se vydá na první plavbu v dubnu 2026
LUXURY TRAVEL

Nahlédněte za oponu luxusního cestování. Jak probíhá plavba jednou z nejexkluzivnějších jachet současnosti?

Autor: Redakce
V rámci festivalu se představí i španělská primabalerína Cristina Aguilera
KULTURA

Co má společného Morava s iberoamerickou kulturou? Víc, než byste mysleli. Dokazuje to již 21. ročník festivalu Ibérica!

Autor: Redakce
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Mít v 90 letech svůj první veřejný coming není jednoduché, ale Kenneth Felts svůj strach překonal a změnil tím zbytek svého života
LIDÉ

V 90 letech se rozhodl pro veřejný coming out a změnil tím zbytek svého života. Příběh Kennetha Feltse inspiruje tisíce lidí po celém světě

Autor: Michal Černý
Červené víno je pro naši pleť jako elixír stáří
TĚLO & MYSL

Červené víno jako nepřítel krásné pleti. Proč víno škodí pokožce víc než pivo a co vše s ní alkohol dělá?

Autor: Redakce

E-Shop