Přečetli jsme první český erotický gay román. Komu bychom jej doporučili a kdo by se mu měl naopak vyhnout?

Letošní rok spatřil světlo světa první erotický gay román s názvem Vesnický závod. Nutno říct, že jsem se při jeho čtení občas i začervenal, a to už jsem viděl…

Letošní rok spatřil světlo světa první český erotický gay román s názvem Vesnický závod. Nutno říct, že jsem se při jeho čtení občas i začervenal, a to už jsem viděl a slyšel opravdu hodně.

Román je dílem mladé partnerské dvojice, která si říká Full. of & Leckdo, a jeho příběh se odehrává ve dvou českých vesnicích na počátku 90. let. Děj se točí hlavně kolem dvou spřátelených vesnic, kterým šéfuje postava jménem Ježek. Vedení ostatních kluků z obou vesnic se mu však trochu vymkne z ruky a následně spustí lavinu různých vyhrocených situací a povede vůbec k největším vesnickým válkám za poslední dobu.

Olympijský plavec plete „oteplouchy“, v nichž bude každý penis neustále v teple. Jak ale toto speciální „prádlo“ vůbec vzniklo?10. 5. 2022

Ze všeho nejdřív bych rád zmínil, že se nejedná o nijak náročnou literaturu a knížka se spíše hodí na takové pohodové čtení, u kterého nemusíte moc přemýšlet.

Co však vím určitě, je, že se často při čtení některých pasáží můžete i červenat, proto byste knihu měli číst raději někde v soukromí. Jak už bylo zmíněno na začátku, jedná se o erotický gay román a erotiky je v něm opravdu hodně. Knížka odkrývá i ty nejtajnější skryté choutky, které se kdy někomu mohly v hlavě ukrývat.

Erotika je v tomto románu hlavním tahounem, který se objevuje v každé kapitole, a popisována je zcela otevřeně, se vším všudy. Proto pokud jste spíše konzervtivní, kniha vás asi úplně bavit nebude.

Knížce bych možná vytkl to, že jsem se občas v jejích necelých 400 stránkách trochu ztrácel. Objevuje se zde spousta postav a jmen a především zpočátku je orientace v ději poněkud obtížná. Nicméně po pár kapitolách jsem se "chytnul". 

Čtenáře pravděpodobně spíše než příběh naláká spousta erotických scén, které dávají skutečně široký prostor pro uplatnění představivosti.  Při čtení tedy nebude chybět spousta erotického vzrušení, což je u knihy docela neobvyklý zážitek.

Víte, proč pivo načepované "german style" chutná hůř? A jakou pěnu má mít půllitr? O tom promluvila ta nejlepší z nejlepších20. 9. 2022

I přes to, že je knížka určená pro úzký okruh čtenářů (homofobové a lidé, kteří nesnesou a nezajímají se o gay erotiku, si ji jistě nekoupí), dostala se například mezi nejprodávanější knihy knihkupectví Kosmas.

Detailní informace o knížce najdete přímo na jejím webu (zde). Právě zde si ji můžete rovnou i zakoupit. Pokud máte rádi pocit vzrušení a rádi si třeba na pláži na dovolené přečtete nenáročné příběhy, jistě nešlápnete vedle, pokud si tuto knihu pořídíte. Níže se také můžete podívat na video-představení tohoto románu a v galerii pak najdete tři úryvky, abyste si o knize mohli udělat vlastní obrázek. 

 

Zdroj: Vesnický závod