Jak se Češi baví na sociálních sítích? Obrázky plné ironie a vtipů

Je tady další pohled na České sociální sítě, kde kolují legrační obrázky k aktuálním situacím, které se v naší krajině dějí. A že jich zrovna není málo! Na…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Facebook / 28. 8. 2018

Je tady další pohled na české sociální sítě, kde kolují legrační obrázky k aktuálním situacím, které se v naší krajině dějí. A že jich není zrovna málo!

Na světě snad ani neexistuje národ, který by měl tak rozvinutý smysl pro humor plný ironických poznámek a postojů. Češi jsou na to opravdoví specialisté.

28. 2. 2019RECENZE: Na Mexiko trochu jinak do restaurace Agave

Nejen živě, ale také na sociálních sítích se to docela značně projevuje, a to v podobě tvorby a sdílení takových obrázků a koláží. Ty nejvtipnější dokonce během pár hodin obletí celou Českou republiku a my jsme ty nejlepší z poslední doby uspořádali do přehledné galerie.

Vtípky, které si utahují z aktuálních témat třeba okolo bývalého fotbalisty Řepky a jeho přítelkyně Kristelové, vtípky střílející si prezidenta Zemana, ale také další všem dobře známé situace, na které si jen můžete vzpomenout. To vše po českém internetu koluje.

2. 4. 2019Celebrity v čele s Georgem Clooneym bojkotují síť známých hotelů. Důvodem je trest smrti za gay sex v zemi jejich provozovatele

Vy už se na ty nejlepší úlovky podívejte níže v naší galerii a pozor, ať si nepoprskáte obrazovku!