Jak se Češi baví na sociálních sítích? Obrázky plné ironie a vtipů

28. 8. 2018 17:00 Co se děje
Jak se Češi baví na sociálních sítích? Obrázky plné ironie a vtipů

Je tady další pohled na české sociální sítě, kde kolují legrační obrázky k aktuálním situacím, které se v naší krajině dějí. A že jich není zrovna málo!

Na světě snad ani neexistuje národ, který by měl tak rozvinutý smysl pro humor plný ironických poznámek a postojů. Češi jsou na to opravdoví specialisté.

17. 12. 2018TOP 10 nejdražších soukromých jachet, které budou brázdit oceány v roce 2019

Nejen živě, ale také na sociálních sítích se to docela značně projevuje, a to v podobě tvorby a sdílení takových obrázků a koláží. Ty nejvtipnější dokonce během pár hodin obletí celou Českou republiku a my jsme ty nejlepší z poslední doby uspořádali do přehledné galerie.

Vtípky, které si utahují z aktuálních témat třeba okolo bývalého fotbalisty Řepky a jeho přítelkyně Kristelové, vtípky střílející si prezidenta Zemana, ale také další všem dobře známé situace, na které si jen můžete vzpomenout. To vše po českém internetu koluje.

4. 1. 2019Tento obézní model bojuje proti stereotypům. "Musíte se naučit milovat sami sebe," sděluje lidem

Vy už se na ty nejlepší úlovky podívejte níže v naší galerii a pozor, ať si nepoprskáte obrazovku!

Zdroj: Facebook
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop