Jak se Češi baví na sociálních sítích? Obrázky plné ironie a vtipů

28. 8. 2018 17:00 Co se děje
Jak se Češi baví na sociálních sítích? Obrázky plné ironie a vtipů

Je tady další pohled na české sociální sítě, kde kolují legrační obrázky k aktuálním situacím, které se v naší krajině dějí. A že jich není zrovna málo!

Na světě snad ani neexistuje národ, který by měl tak rozvinutý smysl pro humor plný ironických poznámek a postojů. Češi jsou na to opravdoví specialisté.

30. 8. 2018Přečetli jsme první český erotický gay román. Komu bychom jej doporučili a kdo by se mu měl naopak vyhnout?

Nejen živě, ale také na sociálních sítích se to docela značně projevuje, a to v podobě tvorby a sdílení takových obrázků a koláží. Ty nejvtipnější dokonce během pár hodin obletí celou Českou republiku a my jsme ty nejlepší z poslední doby uspořádali do přehledné galerie.

Vtípky, které si utahují z aktuálních témat třeba okolo bývalého fotbalisty Řepky a jeho přítelkyně Kristelové, vtípky střílející si prezidenta Zemana, ale také další všem dobře známé situace, na které si jen můžete vzpomenout. To vše po českém internetu koluje.

15. 9. 2018FOTO: Podívejte se na ty nejlepší koláže prezidenta Zemana a mluvčího Ovčáčka

Vy už se na ty nejlepší úlovky podívejte níže v naší galerii a pozor, ať si nepoprskáte obrazovku!

Zdroj: Facebook
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop