Pink, Rihanna, Beyoncé. Jak tyto zpěvačky vypadaly na začátku své hvězdné kariéry a jak vypadají dnes?

27. 8. 2018 17:00 Co se děje
Pink, Rihanna, Beyoncé. Jak tyto zpěvačky vypadaly na začátku své hvězdné kariéry a jak vypadají dnes?

I když mnoho světových celebrit vypadá stále nádherně, ani různé plastiky, značkové oblečení a ta nejlepší dostupná péče je před stárnutím neuchrání, stále jsou to lidé jako všichni ostatní.

Níže v galerii najdete unikátní sbírku fotek celebrit, které jsou vždy zachyceny během jejich první účasti na udílení cen VMA, jejichž letošní ročník proběhl minulý týden, ve srovnání s fotkou z letošního roku.

29. 12. 2018Připomeňte si ty nejlepší děsivé i zábavné zloduchy z českých pohádek

Video Music Awards je prestižní soutěž, ve které se hodnotí hvězdy různých stylů a žánrů. Do nominací se však dostanou jen ta opravdu nejlepší a světově známá jména z hudebního světa. Mezi letošní oceněné patří například Jennifer Lopez, Beyoncé a Jay-Z či Camila Cabello.

Je zajímavé, jak mnoho hvězd, které se staly slavné ještě před dvacátým rokem svého života, dospělo a také trochu změnilo styl. Jak tehdy vypadala Rihanna, Beyoncé, Pink či Lady Gaga? Podívejte se níže v naší galerii.

Zdroj: Facebook
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop