Pink, Rihanna, Beyoncé. Jak tyto zpěvačky vypadaly na začátku své hvězdné kariéry a jak vypadají dnes?

I když mnoho světových celebrit vypadá stále nádherně, ani různé plastiky, značkové oblečení a ta nejlepší dostupná péče je před stárnutím nezastaví, stále…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Facebook / 27. 8. 2018

I když mnoho světových celebrit vypadá stále nádherně, ani různé plastiky, značkové oblečení a ta nejlepší dostupná péče je před stárnutím neuchrání, stále jsou to lidé jako všichni ostatní.

Níže v galerii najdete unikátní sbírku fotek celebrit, které jsou vždy zachyceny během jejich první účasti na udílení cen VMA, jejichž letošní ročník proběhl minulý týden, ve srovnání s fotkou z letošního roku.

10. 3. 2019Pyt: dánský recept na štěstí, který může spasit vaši duši, kdy už hygge a ani nic jiného nepomáhá

Video Music Awards je prestižní soutěž, ve které se hodnotí hvězdy různých stylů a žánrů. Do nominací se však dostanou jen ta opravdu nejlepší a světově známá jména z hudebního světa. Mezi letošní oceněné patří například Jennifer Lopez, Beyoncé a Jay-Z či Camila Cabello.

Je zajímavé, jak mnoho hvězd, které se staly slavné ještě před dvacátým rokem svého života, dospělo a také trochu změnilo styl. Jak tehdy vypadala Rihanna, Beyoncé, Pink či Lady Gaga? Podívejte se níže v naší galerii.