Ty nejlepší proměny pokojů, které jste kdy viděli

7. 8. 2018 17:00 Co se děje
Ty nejlepší proměny pokojů, které jste kdy viděli

Když se rozhlédnete po svém bytě či domě, myslíte si, že by mu prospěla menší změna a oživení? Inspirujte se galerií našich přeměn, které jsou vskutku dokonalé.

V dnešní době internetu a všech věcí, které na něm můžeme najít a zakoupit, si mnoho lidí dělá spoustu věcí svépomocí, i když by se do nich dříve třeba vůbec nepouštěli. Samozřejmě však stále existují jisté oblasti, na které je lepší profesionál.

29. 11. 2018Návraty slavných boybandů: Backstreet Boys příští rok zavítají do Prahy

Profesionály si často zveme také na malování bytů a domů, tvorbu nábytku na míru, ale celkové vybavení a design již často necháme na sobě.

Na internetu můžete najít spoustu různé inspirace na YouTube, ale třeba také na Instagramu. Mnoho lidí se tak inspiruje třeba při přestavbě svých pokojů. Pár hezky sladěných barev a k tomu několik zajímavých doplňků vždy udělá divy.

23. 11. 2018Tato žena před třiceti lety začala vynechávat jedinou potravinu a teď vypadá v sedmdesáti takto neuvěřitelně skvěle

Níže v galerii jsme pro vás našli ty nejvíce povedené přeměny a vy už sami posuďte, zda by se vám něco podobného u vás doma líbilo.

Zdroj: Jan Witek, BP
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop