Už vás nebaví dovolená u moře? Vyzkoušejte tato nejstrašidelnější místa na světě!

Už vás nebaví dovolená u moře? Vyzkoušejte tato nejstrašidelnější místa na světě!

Pokud jste již z tradičních dovolených tak trochu unavení a chtěli byste zažít trochu větší dobrodružství, určitě byste měli navštívit tato místa. I když…
Jan Witek Witek Jan Witek Witek Autor
31. 7. 2018

Pokud jste již z tradičních dovolených tak trochu unavení a chtěli byste zažít větší dobrodružství, určitě byste měli navštívit následující místa. I když návštěva některých z nich se úplně tak nedoporučuje. Tedy - jen na vlastní nebezpečí!

Pařížské doly

Zde není řeč o katakombách, ale o opravdových dolech. I když jsou mnohé katakomby taktéž děsivé, není to nic ve srovnání s těmito doly. Ptáte se proč? Existuje totiž pověst, která říká, že tyto doly hlídají starověká stvoření.

Děsivé doly v Paříži

Svůj podíl na tajemné atmosféře mají i duchové, kteří údajně v těchto dolech pobývají, a všem, kdo se rozhodnou je navštívit, vzkazují, že už se nikdy nedostanou ven. Není divu, tyto pařížské doly totiž mají více než 600 kilometrů chodeb a některé z nich jsou dosud neprobádané. Proto není vůbec těžké se tu ztratit, a to navždy.

<Path> Viet „Vašek“ Dinh (28) se narodil v Česku, ale má vietnamské kořeny. Dnes s ním Vietnam objevují desítky ČechůZdroj: Jan Witek

Brána do pekla

Nachází se v Turkmenistánu v provincii Ahal. Tento kráter je zhruba 70 metrů široký a hoří nepřetržite již téměř 50 let. Kráter vznikl tak, že v roce 1971 se zde sovětští vědci snažili nalézt ropu, když najednou narazili na metanovou rezervu a jejich plošina se zhroutila. To vedlo k vytvoření kráteru a uvolnění nebezpečného metanového plynu do vzduchu.

Kráter v Turkmenistánu

V reakci na tuto situaci se vědci rozhodli metan vypálit a od té doby hoří až dodnes a pravděpodobně bude hořet ještě hodně dlouho.

Ostrov panenek

Tato hrůza se nachází přímo nedaleko Mexico City. Historie tohoto místa se váže k dívce, která zde byla nalezena mrtvá se svou panenkou v náručí. Tato panenka pak byla pověšena na strom a od té doby tu panenky přibývají jedna za druhou.

Děsivé panenky z Mexika

Nejhorší na tom je, že téměř všechny panenky jsou nějakým způsobem znetvořené, a tak vypadají ještě strašlivěji. Místo tak připomíná spíše ráj panenek Chucky, i proto se ostrov před nedávnem dostal do hledáčku filmařů, kteří zde skutečně jeden z hororů natočili. 

Užijte si tu nejhlubší a nejsytější černou barvu s televizí OLED 873 od Philips TV23. 6. 2018

Hadí ostrov

Tento ostrov se v originále jmenuje Queimada Grande a nachází se v Brazílii. Patří bezpochyby mezi jedny z nejnebezpečnějších ostrovů na světě. Jeho rozloha činí zhruba 43 hektarů a kromě jiného na něm žije jediný druh hada, který se jmenuje křovinář ostrovní.

Příjemná podívaná

Četnost jeho výskytu je 1 až 5 jedinců na jeden metr čtvereční. Má velmi silný jed, který je člověka schopen zabít do hodiny.

Vesnice Nagoro

Tato vesnice se nachází v Japonsku a také zde hrají hlavní roli panenky. Některé z nich dokonce v životní velikosti. Takových panenek je tu zhruba stokrát více než samotných obyvatel a všechny má na svědomí místní obyvatel Tsukimi Ayano.

Tvůrce panenek v Nagoro

Ten pomocí panenek tvoří repliky svých sousedů, kteří již umřeli, případně se odstěhovali. Panenky tak najdete i v různých pozicích, jako kdyby byly naživu. Zvládli byste přespat na takovém místě?

Zdroj: Jan Witek, Wiki, YouTube, Flickr

Populární
články

Již téměř rok má nového přítele, soukromí si ale snaží chránit
LIDÉ

Monika Bagárová velmi otevřeně o soukromí i o práci: Nikdy jsem nepoznala zásadovějšího chlapa, řešíme společnou budoucnost

Autor: Albert Prokop
Život je krátký a je třeba si ho naplno užít. To dle některých s dětmi není možné
TĚLO & MYSL

„Podstoupit vasektomii bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat. Přátelé mi závidí tu odvahu,“ tvrdí Jiří. Co ho k jeho rozhodnutí vedlo?

Autor: Mirka Dobešová
Ondřej Brzobohatý musí čelit útokům od bývalé ženy.
OČIMA HETERÁKA

Očima heteráka: Kauza Brzobohatý. Tiffany Ritchbitch je na scéně, vítejte

Autor: Ctibor Jarkuliš
V době starověkého Řecka a Říma byly  homosexuální akty ve společnosti běžné
LIDÉ

Stejnopohlavní sex, chlapci vychovávaní jako dívky i osoby „dvojí duše“ – naši předci jinakost přijímali. Kde se vše zvrtlo v nenávist?

Autor: Mirka Dobešová
A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou
TĚLO & MYSL

Smíření hetero lidí s LGBT+ populací: Velké díky většině! A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou

Autor: Albert Prokop
Jak navnadit a uspokojit ženu?
HOT!

Jak navnadit a uspokojit ženu? Umělá inteligence poskytla návod i seznam pomocných vět: Co říkat a co rozhodně nezmiňovat?

Autor: Irena Piloušková
Zalando se inspirovalo měsícem lásky a nafotilo s Honzou a Kubou krásnou sérii fotografií
LIDÉ

Měsíc lásky ještě nekončí! O společných zájmech a tajemství dlouhodobého vztahu jsme si povídali s Honzou a Kubou. Inspirujete se?

Autor: Irena Piloušková
Zalando představilo krásný květnový projekt plný lásky
LIDÉ

Měsíc lásky je u manželů Honzy a Kuby nejen v květnu. Jak dopadli v malém vztahovém kvízu?

Autor: Irena Piloušková
Auto už nám dokáže připravit i oběd
CESTOVÁNÍ

Budoucnost, o které nesnil ani Jules Verne: Z elektromobilu se stala pojízdná powerbanka

Autor: Michal Černý
Investovat do nemovitostí se vyplatí i v této době, říká makléř Jiří Hák
LIVING

Jak je na tom aktuální trh s nemovitostmi? K výhodnému prodeji může dopomoci home staging, říká realitní makléř Jiří Hák

Autor: Irena Piloušková

E-Shop