Vyhrajte sadu extravagantních šumivých vín Fogoso v hodnotě 3 000 Kč!

23. 8. 2018 16:00 Co se děje
Vyhrajte sadu extravagantních šumivých vín Fogoso v hodnotě 3 000 Kč!

Letošní léto je obzvlášť horké. A k tomuhle žíznivému ročnímu období neodbytně patří i nejrůznější koktejly a šumivé drinky, které si jeden nejlépe vychutná v lehátku či ze své vířivky. Jenže i takové klasiky, jako je gin s tonikem či „sex on the beach“ se jednomu rychle přepijí. Není divu, že chcete vyzkoušet něco nového a originálního.

25. 1. 2018Péče o pleť: Antioxidanty v hlavní roli!

Fogoso je šumivé víno původem z Kastílie. Není to ale jen tak ledajaké tuctové prosecco, tenhle nápoj si nespletete s žádným jiným. Stačí se podívat na lahev. Netradiční barva, třpyt a lávový efekt vypadají jako dílo nějakého bláznivého chemika, ale nenechte se zmýlit. O všechny tyto vlastnosti se stará přírodní prach z perel.

Lehké šumivé víno s obsahem alkoholu 5,5 % je proto ideálním extravagantním nápojem pro vaše letní večírky. Skvěle se také hodí do nejrůznějších koktejlů, které díky zmíněnému perlovému prachu doslova prozáří. Mnoho těchto receptů najdete na stránkách prodejce.

Fogoso ale nevyniká jen svým netradičním vzhledem, ale také svou prémiovou kvalitou a čistě přírodním složením a příjemnou nasládlou chutí, již mu dodává použitý základ, víno odrůdy Moscatel.

Radiante Fogoso je skvělé i jako přísada do koktejlů

Někdy je ale i takováto extravagance málo. Proto je k dostání i varianta Blonde, která se od ostatních šumivých vín liší ve dvou významných vlastnostech. Zaprvé, je výrazně silnější, obsahuje 12 % alkoholu. Zajímavější je však druhý fakt. V tomto luxusním sektu místo perlového prachu poletují vločky jedlého 22 karátového zlata.

Díky naší letní soutěži si můžete na těchto luxusních a netradičních vínech pochutnat i vy. Vyhrát můžete kompletní sadu vín z produkce Fogoso, která obsahuje zlatou, stříbrnou a bronzovou variantu Fogoso sektů, modrou variantu i prémiový sekt Blonde v celkové hodnotě 3 000 kč.

1. 4. 2018Udělejte si luxusní zahradní grilovačku na úrovni špičkové restaurace s českými zahradními kuchyněmi Politus

Otázka:

Z jaké země Fogoso pochází?

1) Španělsko

2) Itálie

3) Turecko

Svou odpověď napište zde!

Zdroj: Radiante Fogoso
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop