Ynspirology aneb Festival plný inspirace je opět tady! Letos ve Žlutých lázních v Praze

23. 7. 2018 17:00 Co se děje
Ynspirology aneb Festival plný inspirace je opět tady! Letos ve Žlutých lázních v Praze

V pořadí již třetí ročník festivalu určeného pro generaci „Y“, na kterém potkáte spoustu inspirativních osobností, se bude konat již tento víkend, a to od 28. do 29. 7. Těšit se na vás budou třeba Mikolas Josef, Emma Drobná a samozřejmě organizátor celé akce – Yemi A.D.

Nutno říct, že Ynspirology není jen tak ledajaký festival, kterých se v Česku každý rok koná několik desítek, podstatou tohoto festivalu je inspirovat a být inspirován. Právě o to se postarají osobnosti, které již něco velkého za sebou mají a stále toho spoustu nového podnikají.

15. 11. 2018Falešní politici se na sociálních sítích těší oblibě. Nechybí Ovčáček, Okamura ani Schwarzenberg

Ve Žlutých lázních tak vyroste rozsáhlá Ynspy Village, kde najdete 4 tematické zóny, z nichž každá má svého hlavního patrona. Sekci FIT povede mistr parkouru a hvězda YouTube - Tary, v zóně GIRLS přivítá hosty Simona Krainová s pestrým programem diskuzí či stylingových workshopů, DIGI zóna bude představovat gamezone a novinky ze světa virtuální a augmentované reality, to vše s youtuberem MenTem. Poslední čtvrtá sekce SPIRIT se zaměří na artové workshopy a debaty s inspirátory a provede ji duchovní otec projektu, kreativní producent a choreograf Yemi A.D. Nebudou chybět ani už tradiční účastníci jako youtuber Zachy nebo tanečnice a choreografka Angeé.

Těšit se však můžete také na pořádnou dávku hudby. Na hlavní stage se návštěvníci mohou těšit na exkluzivní vystoupení Mikolase Josefa, který zde pro české publikum odehraje první koncert od chvíle, kdy jako reprezentant Česka zabodoval v soutěži Eurovision Song Contest 2018 v Lisabonu. Mezi dalšími účinkujícími se objeví vítězka Superstar Emma Drobná, skupina Slza, Kapitán Demo, Paulie Garand a mnozí další.

16. 11. 2018Jaguar I-PACE: Umění elektrického výkonu

Co k letošnímu ročníku festivalu Ynspirology říká sám zakladatel Yemi A.D.? "Letos slavíme s Ynspirology třetí narozeniny a máme radost, že jsme se zase o kus posunuli. Teda nejen k vodě, ale taky v programu. Kromě zábavné části máme letos ve Spirit zóně speciální Ynspy DNA stan, kde budou probíhat debaty skvělých speakerů. Velkým tématem je například voda, znečištění plasty, zero waste, postavení kariéry v životě žen, či rasismus ´po česku´. Můj workshop bude o tom, jak si postavit osobní brand. Jinak se těším na Aquazorbing, outdoor tělocvičnu či virtuální hru Beat Saber, od které jsem se při zkoušce nemohl odtrhnout."

Více informací o Ynspirology festivalu a programu naleznou zájemci na www.ynspirology.cz a sociálních sítích facebook.com/ynspirology a instagram.com/ynspirology. Vstupenky jsou pak k zakoupení v síti GoOut.cz. Níže se můžete podívat na aftermovie loňského ročníku festivalu.

 

Zdroj: Jan Witek, Ynspirology
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop