Soutěž o nejlepší psí fotografie zná své vítěze

23. 7. 2018 10:00 Co se děje
Soutěž o nejlepší psí fotografie zná své vítěze

Každým rokem nás National Geographic zásobuje spoustou úchvatných obrázků přírody, které mimo jiné často zobrazují krásu zvířecího světa. The Kennel Club Dog Photographer of the Year má koncept podobný, je však trochu blíž našim domovům.

Před pár dny totiž byli vyhlášeni nejlepší psí fotografové a soutěžilo se hned v desíti různých kategoriích. Mezi ně patřily například kategorie asistenčních psů, psů během hraní, portréty, ale nechyběla třeba i kategorie pro velmi mladé fotografy do věku jedenácti let.

25. 10. 2018Genetici opět hledali „gay gen“. Zjistili, že nesouvisí jen s homosexualitou, ale ovlivňuje i sexuální život heterosexuálů

Jednou z nejroztomilejších kategorií jsou však bezpochyby štěňátka. Snad každé z nich, které uvidíte v galerii níže, byste si ihned vzali s sebou domů. Mezi vítězi však najdete také velmi seriózní fotografie.

Této soutěže se každoročně účastní lidé z téměř celého světa a pokud doma taktéž máte skvělou psí modelku či modela, určitě neváhejte a do dalšího ročníku soutěže jej/ji přihlaste. Více informací o soutěži najdete zde.

1. 4. 2018Udělejte si luxusní zahradní grilovačku na úrovni špičkové restaurace s českými zahradními kuchyněmi Politus

Níže už se můžete podívat na ty nejlepší fotografie z různých soutěžních kategorií a rovnou také na autory a země, z kterých tyto snímky pocházejí.

Zdroj: Jan Witek, Dog Photographer of the Year
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop