RECENZE: Nebojte se mladých kadeřníků! S vlasy umí zázraky

17. 9. 2018 17:00 Co se děje
RECENZE: Nebojte se mladých kadeřníků! S vlasy umí zázraky

Věřím, že nejsem sama, kdo je tak trochu ve stádiu hledání. Už několik let hledám kadeřníka nebo kadeřnici, kteří se nebojí stříhat, jsou kreativní, mají své nápady a s chutí je realizují.

2. 2. 2018Deset unikátů v Chateau Herálec

Jistě nejsem sama, kdo je většinou s výsledkem nerozhodného kadeřníka, který neumí vzít nůžky do ruky a trochu razantněji a s nápadem oživit můj vzhled, nespokojený. Také mě deptá otázka: "Tak jak to chcete?". Detailně odpovíte a následně už se jen bavíte nad zoufalým pokusem kadeřníka vám vyhovět. 

Mám to prostě tak, že když přijdu do kadeřnictví, jednoduše nevím, co chci. A ani to nechci vědět. Chci se odevzdat, sundat si brýle, abych nic neviděla, a těšit se na změnu.

Když mě tato chuť opět popadla, rozhodla jsem se vyzkoušet nově otevřený kadeřnicko-kosmetický Christopher Salon.

Po příchodu se mě hned ujal trochu podezřele mladý pan majitel. Lehce jsem znervózněla. Po pár větách konverzace, kdy mi stihl nabídnout sklenku vína, kávu nebo skvělý čaj, jsem věděla, že jsem na správném místě, bylo to totiž to poslední, pro co jsem se musela na dalších pár hodin rozhodnout.

Já před změnou

Christopher na mě jen koukl a věděl. A á si tak mohla užívat úžasnou péči a těšit se na výsledek. 

Sama — co se střihu týče — preferuji "bezúdržbový rozcuch", což mi pan kadeřník splnil na sto procent. Nebylo třeba více ani dodávat.

S naprostým klidem mohu říct, že jsem takhle profesionální, pečlivou a příjemnou péči o vlasy ještě nezažila. 

Majitel je navíc perfekcionista, což se odráží na velmi vkusném interiéru, který je, s použitím přírodních materiálů, propracovaný do posledních detailů. Kde třeba najdete živé květiny na toaletě?

Pokud si tedy i vy chcete dopřát trochu luxusní péče o vlasy s použitím značky Goldwell a odevzdat se do rukou kreativity, rozhodně Christopher Salon doporučuji navštívit.

25. 1. 2018Péče o pleť: Antioxidanty v hlavní roli!

Christopher Kamile vymyl původní barvu a promelíroval, použil k tomu účinný zesvětlovač s kontrolou tónu, obohacený o barevné pigmenty zajišťující čistou a přirozenou blond. Poté melíry kombinovaně přebarvoval pomocí GW TOPCHIC v kombinaci s  novou technologií PUREPIGMENTS,  použil tří odstíny pro hravější efekt.

Po změně

Do základu Kamile aplikoval neutrální tmavou blond a do zbylých konců vlasů GW COLORANCE ve stejném tónu jako při aplikaci GW TOPCHIC do základu. Barevný výsledek byl svěžejší, živější, a dokonce i intenzivnější.

Pro změnu z nepoddajného, zplihlého tvaru střihu zvolil funkčnost pohybu v kombinaci s tupým střihem, který v jednotlivých zónách upravil pomocí seříznutí vlasů pomocí ostré hrany nůžek. Vlasy se tím odlehčily a uvedly v pohyb. 

27. 3. 2018Svatební rituály na nádherném zámku uprostřed přírody. Tak vypadají svatby v Chateau Hostačov

Perfektní hebkosti pro nezvladatelné, roztřepené a nepoddajné vlasy docílil aplikací přípravku KERATIN CONTROL. Ten slibuje dlouhotrvající proměnu v dokonale hebké a hladké vlasy až na pět měsíců.

Zdroj: Kamila Kraftová, Christopher Salon
Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop