Ve světě rock'n'rollu je možné všechno! Toto je 5 nejujetějších historek, které jsou vážně pravdivé

17. 7. 2018 16:00 Co se děje
Ve světě rock'n'rollu je možné všechno! Toto je 5 nejujetějších historek, které jsou vážně pravdivé

Pokud si myslíte, že jste slyšeli už opravdu všechno, tak věřte, že rozhodně ne. Přinášíme vám ty nejneuvěřitelnější, nejujetější a nejšílenější historky, které se v hudebním světě udály a navíc jsou vážně pravdivé.

27. 3. 2018Svatební rituály na nádherném zámku uprostřed přírody. Tak vypadají svatby v Chateau Hostačov

Charles Manson napsal písničku pro The Beach Boys

Když byl Charles Manson v roce 1967 propuštěn z vězení, napsal několik písniček, které nabízel spoustě lidí v Los Angeles. K Dennisovi Wilsonovi z The Beach Boys se jedna taková písnička dostala a rozhodl se nahrát ji. Song Never Learnt Not to Love, který se objevil na albu 20/20, je skutečně od Charlese Mansona. 

Kamarádi Tupaca vykouřili jeho popel

Slavný raper Tupac je sice pro někoho stále naživu, protože se nenašel popel z jeho těla. Ví se ale, že se ani najít nemůže, protože byl vykouřen. The Outlawz, skupina Tupaca, zmixovali jeho popel s marihuanou a jednoduše ho vykouřili. Samozřejmě ne celého, jenom pár jointů, ale stejně. Proč to udělali? Tupac to tak sám chtěl.

Steven Tyler adoptoval mladou dívku, aby s ní mohl spát

Členové kapely Led Zeppelin znásilnili fanynku malým žralokem

17. července 1969 bydleli členové kapely ve slavném hotelu Edgewater Inn v Seattle. Z balkonu svého pokoje mohli rybařit v rybníce pod hotelem, což také dělali. Několik dní si rybařili, několik dní brali drogy a popíjeli. Také měli na pokoji grupies. A podařilo se jim ulovit také jednoho malého bahenního žraloka. Existuje spousta různých verzí tohoto příběhu, což je dáno asi tím, že byli všichni pod značným vlivem a ne úplně všechno si všichni přesně pamatují, ale jedno je jisté – stalo se to a je několik svědectví.

David Bowie a Mick Jagger spolu skončili nazí v posteli

David Bowie se nikdy netajil tím, že je bisexuální a v posteli se mu střídali muži i ženy. Nikdy to ale nebylo zcela potvrzeno a očividně preferoval spíše ženy. Co je ovšem pravda, je to, že jednou skončil nahý v posteli s Mickem Jaggerem z Rolling Stones. Potvrdila to první manželka Davida Bowieho, která je sama načapala. Prý byli ale po brutální kalbě a nejednalo se o nic sexuálního.

29. 3. 2018Spěte doma jako v luxusním hotelu. Vysoké americké postele - maximální komfort pro váš spánek

Steven Tyler adoptoval dívku, aby s ní mohl chodit

Zní to sice opravdu šíleně, ale Steve nějakým záhadným způsobem adoptoval čtrnáctiletou groupie s posvěcením jejích rodičů, aby s ním mohla bydlet. Spolu byli tři roky, během nichž jí naučil Steven Tyler pít, brát drogy a žít divoký rockerský život.

 

Zdroj: archiv, Pinterest
Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop