Muž oblečený jako žena přerušil svatbu výkřiky „Měl sis vzít mě!“ a teatrální scénou. Video se stalo absolutní virální senzací

11. 7. 2018 15:00 Co se děje
Muž oblečený jako žena přerušil svatbu výkřiky „Měl sis vzít mě!“ a teatrální scénou. Video se stalo absolutní virální senzací

Skoro každá nevěsta před svatbou trpí různými obavami, že vše na její svatbě nebude dokonalé. Strýc se opije a strhne s sebou do nazdobené fontánky za prsa pohoršenou družičku, z davu se vynoří žena tvrdící, že ženich je otcem jejích tří dětí a je ve skutečnost agent a kosmonaut, kytky nebudou dost pěkné… no prostě cokoli. Ztělesněním takové představy je to, co se stalo na svatbě dvou gayů ve skotském Glasgow.

13. 11. 2018Tři podzimní „záhady“ rozluštěny: Odpovědi na to, co vám vždycky na podzim vrtá hlavou

Tam si své ano měli říci Peter McConnachie a Peter Deaville, a to v kostele Sv.Lukáše, kdy obřad vedl přímo kněz. Při pasáži, kdy kněz do davu nahodí spíše formálně dotaz, zda má někdo něco proti uzavření tohoto sňatku, se na scéně vynoří muž v převleku za ženu, aby proti spojení dvou mužů protestoval. Kněz i všichni ostatní byli pochopitelně zcela v šoku. Tedy všichni kromě ženichů. Ti tento vtípek sami připravili a jen o něm nikomu neřekli.

31. 10. 2018Rauš pro ty, co neberou drogy: Spánková deprivace ničí tělo i mysl

Najali si totiž s předstihem drag queen známou jako Cherie Trieffel. Smyšlená bývalá milenka jednoho z ženichů tak vrazila do sálu, nejprve se vrhla s polibkem na jednoho ze svatebčanů a následně začala teatrálně protestovat proti uzavření manželství za současného vzrušeného mávání kabelkou. Vše vyvrcholilo tím, že zapěla na playback píseň ze šedesátých let od Normy Whitfield s názvem „Měla jsem to být já“.

Po opadnutí úvodního šoku, který byl viditelný zejména na matkách ženichů, které myslely, že po někdejším coming outu jejich synů už je větší překvapení nečeká, se hosté začali skvěle bavit a řada z nich celou událost natočila na mobil. Záběry ze s nadsázkou pojaté svatby obletěly svět a již během pár hodin na různých sociálních sítích nasbíraly na pět milionů zhlédnutí.

 

Zdroj: Youtube
Nikol Šubrtová

Autor

Nikol Šubrtová

"Nebuď idiot." Tahle rada jí změnila život.

E-shop