Chcete vědět, jaká móda bude IN během příštího jara a léta? Jaké celebrity v ní můžete potkat?

V návaznosti na hedonistickou módní vlnu devadesátých let předvedla v Berlíně značka HUGO kolekci na jaro/léto 2019, a to přímo v Motorwerku, který je…

Autor: Redakce / Zdroj: HUGO BOSS / advertorial / 11. 7. 2018

V návaznosti na hedonistickou módní vlnu devadesátých let předvedla v Berlíně značka HUGO kolekci na jaro/léto 2019, a to přímo v Motorwerku, který je kolébkou německého techna.

Celá kolekce je inspirovaná těmi, kteří kombinují styly různých desetiletí, mají rádi kontrast a vytvářejí si tak vlastní estetické cítění.  HUGO tímto stylem propaguje aktivní přístup k módě, kdy se do popředí dostává přizpůsobení se a sebevyjádření.

Celá kolekce je také ovlivněna tvůrčím a energetickým nádechem Berlína, proto se nemůže jmenovat jinak než „Mixmasters“. Už nyní je jasné, že HUGO bude opět určovat módní pravidla příští jarní a letní sezóny.

24. 5. 2018Jaké jsou TOP LGBTQ destinace pro dovolenou v letošním roce?

Kolekce obsahuje jak pánské, tak dámské kousky, které se nebudou cítit jako doma pouze v Berlíně, ale i kdekoliv jinde na světě. V kolekci najdete přetvořené kousky, které vychází z archivních návrhů značky HUGO, zajímavé bundy, společenské kalhoty, ale i desítky jiných kombinací a stylů.

HUGO také přináší barevnou alternativu k pracovním oděvům – žluté riflové bundy, které jsou kombinovány s džíny pro muže a krátkými šortkami pro ženy.

Hlavním znakem celé této kolekce jsou hlavně kontrasty, a to zejména kombinace přírodních vláken a syntetických materiálů, širokých bund a upnutých šortek. Těchto kontrastů si můžete všimnou v galerii níže, kde najdete některé záběry z celé přehlídky. Můžete se tak inspirovat tím, co bude IN během příští jarní a letní sezóny.

Jak jsme už uvedli, místem představení celé kolekce se stal industriální prostor Motorwerk, který HUGO přeměnil na úchvatné místo připomínající techno klub.

Mezi hosty přehlídky nechyběli například Winnie Harlow, slavná „dvoubarevná“ modelka, britský herec Jamie Campbell Bower či americký model a herec Lucky Blue Smith.

17. 2. 2018Máte již promyšlený svatební outfit? Přinášíme vám šest rad, díky kterým budete vypadat dokonale!

V rámci celé akce proběhlo také vystoupení slavného rappera Wiz Khalify a předních DJů světově proslulého berlínského klubu Berghain – Marcela Dettmanna, DJ Hella či Ellena Alliena, díky jejichž dokonalé hudbě se celý večírek protáhl až do časných ranních hodin.