Trápí vás bolest zubu? Poradíme vám, co zabere během pár minut!

Bolest zubů patří k té nejhorší bolesti, jakou si člověk dokáže představit. Někdy je bolest tak silná, že se nemůžeme návštěvy zubaře doslova dočkat, i když…

Autor: Petra Járková / Zdroj: Pixabay, Pinterest / 9. 7. 2018

Bolest zubů patří k té nejhorší bolesti, jakou si člověk dokáže představit. Někdy je bolest tak silná, že se nemůžeme návštěvy zubaře doslova dočkat, i když patří mezi strašáky většiny z nás.

27. 3. 2018Svatební rituály na nádherném zámku uprostřed přírody. Tak vypadají svatby v Chateau Hostačov

Není tedy divu, že před jeho návštěvou zkoušíme bolest utlumit všemožnými léky, kapkami, kloktadly nebo dokonce za pomoci babských rad. Ne vždy se ale setkáme s velkým úspěchem.

My pro vás ale máme osvědčený trik, který vás bolesti zbaví během několika minut a navíc naprosto přírodní cestou. Tato léčba totiž vznikla v Indii, kde se rostlina, který vám pomůže, hojně používá.

Co je to za zázračnou rostlinu? Jedná se o koření, které má doma snad každý z nás. Jde o hřebíček. Sice ho asi znáte především jako součást teplých nápojů nebo ingredienci do dezertů a dortů, ale věřte, že má i jiné účinky.

A jak tedy na to? Jak se zbavit bolesti zubů za pomoci hřebíčku?

1. Hned, jak pocítíte bolest zubů nebo dásní, položte do oblasti bolesti hřebíček a skousněte.

2. Vydržte kousat nejméně půl hodiny.

3. Bolest by se měla postupně snižovat, až by měla úplně zmizet.

29. 3. 2018Spěte doma jako v luxusním hotelu. Vysoké americké postele - maximální komfort pro váš spánek

Pokud se nejedná o nějaký vážný zánět nebo jiný dentální zánět, měla by tato léčba pomoci. V případě potřeby ji klidně několikrát zopakujte. Pokud se bolest nezastaví nebo se dokonce začne stupňovat, návštěva zubaře vás prostě nemine.