Pánové, chcete lepší sexuální život? Jednodušší už to snad ani nemůže být

Může se stát, že časem zpozorujete, že máte mnohem méně sexuálních aktivit než dříve. Trochu vás to může vyděsit, ale možná vás zarazí, že vám to vlastně ani…

Autor: Tomáš Boroš / Zdroj: gayety.co / 18. 6. 2018

Může se stát, že časem zpozorujete, že máte mnohem méně sexuálních aktivit než dříve. Trochu vás to může vyděsit, ale možná vás zarazí, že vám to vlastně ani nechybělo. Je totiž dost možné, že se vám snížilo libido a hladina testosteronu. Ale není důvod k panice, protože pomoc může být ve vaší ledničce nebo spižírně. Existují totiž super potraviny, které vám zvýší libido i hladinu testosteronu. Dobrá zpráva je, že jde o velice běžné potraviny, které jednoduše najdeme v prakticky každém obchodě. Tyto potraviny pracují způsobem, který vám může zvýšit průtok krve do vašich pohlavních orgánů a stimulovat centra potěšení ve vašem mozku.

1. 2. 2019(Anti)sexuální revoluce: S. U. R. – Sexual Universal Robots

Borůvky

Dát si porci borůvek třikrát až čtyřikrát týdně může mít za následek zvýšení frekvence pohlavních styků. Pomáhají totiž zlepšovat krevní oběh a mají vysoký obsah antioxidantů. Rovněž obsahují dopamin, což je neurotransmiter, který stimuluje vaše centra potěšení v mozku. Pokud si k borůvkám nakrájíte ještě banán, uděláte jedině dobře. Ten obsahuje bromelin, který pomáhá zvýšit libido a jeho vysoký obsah vitamínu B a draslíku je důležitý pro produkci testosteronu.

 

Vodní meloun

Meloun zrovna nevypadá jako sexy ovoce, ale za to může mít obrovský vliv na váš sexuální život. Meloun totiž obsahuje kyselinu L-citrulinovou, která pomáhá zrelaxovat a rozšířit cévy. To má za následek větší průtok krve do penisu a zlepšuje erekci. Právě kyselina L-citrulinová se využívá u mužů ke zvládání erektilní dysfunkce, únavy a nízkého libida.

18. 1. 2019Další ročník Muže roku se blíží. Kde se můžete přihlásit a kdo soutěž vyhrál v minulých ročnících?

Čokoláda

O čokoládě je známo, že se po ní člověk cítí mnohem lépe, zejména pak u žen. Ale u mužů to má i trochu významnější účinek – může jim totiž rovněž pomoci s nízkým libidem. Chemická látka v čokoládě podporuje a prohlubuje dobré pocity, stejně jako dopamin. A k tomu vám dodá ještě energii, kterou pak můžete vhodně využít.

 

Ústřice

Ústřice jsou stereotypní afrodiziaka po mnoho let, ale je k tomu dobrý důvod. Ústřice totiž obsahují dopamin, který vás udělá šťastným. Zároveň obsahují zinek a enzymy, které zvyšují hladinu testosteronu. Libido a testosteron fungují na principu přímé úměrnosti. Jestli se zvýší hladina testosteronu, zvýší se i libido.

Ústřice

Česnek

Možná se někdo zakřenil v obličeji. Ano, tato smrdutá delikatesa může pomoci vašemu skomírajícímu sexuálnímu životu. Obsahuje Alicin, který zvyšuje libido a krevní průtok do pohlavních orgánů. Chilli paprička poslouží stejně dobře jako česnek. Obsahují totiž Kapsaicin, který pomáhá uvolňovat endorfiny.

 

Ořechy

Ořech mohou pomoci zvýšit váš zájem o sex. Mnoho druhů ořechů má vysoký obsah L-argininu, který zlepšuje krevní oběh a pomáhá při sexuálních potížích, jako je erektilní dysfunkce. Mandle jsou bohaté na esenciální tuk, který pomáhá s produkcí hormonů. Jsou spojované se silnou a dlouhotrvající erekcí. Piniové oříšky jsou bohaté na bílkoviny a zinek. Ke stimulaci libida se používají již řadu let.