Sbírka nejšílenějších tetování jen pro ty nejodvážnější

15. 6. 2018 10:00 Co se děje
Sbírka nejšílenějších tetování jen pro ty nejodvážnější

Možná jste si také někdy vysnili nádherné tetování, které jednou bude zdobit určitou část vašeho těla. Taková tetování většinou mají nějaký hlubší podtext a měla by nějakým způsobem vyjadřovat vaši osobnost, nebo to co se během vašeho života událo.

To se však úplně nedá říct o lidech, jejichž tetování naleznete v galerii níže. Zde se spíše jedná o sbírku odvážlivců, o kterých si můžeme myslet, že si svého těla příliš neváží a nebojí se ho zhyzdit někdy až opravdu kuriózními kousky.

20. 4. 2018LUI TESTOVÁNÍ: Jan Witek: "Myslím, že vlasy dělají člověka. Proto chci Provexin vyzkoušet!"

Každý by však při tvorbě tetování měl přemýšlet, že nejdou zase tak lehce vymazat a budou vás provázet během celého vašeho života. Některá z nich se ještě dají skrýt pod oblečením, ale taková, která si necháte vytetovat přímo na obličeji, zakryjete jen opravdu těžko. Podívejte se tak na sbírku těch nejšílenějších kousků, které kdy spatřily světlo světa.

Zdroj: Jan Witek, Bored Panda
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop