Nejlepší zábavné obrázky ze setkání Donalda Trumpa a Kim Čong-una

Celý svět v uplynulých dnech sledoval setkání amerického prezidenta Donalda Trumpa a severokorejského diktátora Kim Čong-una. Otázkou je, zda toto setkání…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Jan Witek, Facebook, Twitter, Instagram, TMBK / 14. 6. 2018

Celý svět v uplynulých dnech sledoval setkání amerického prezidenta Donalda Trumpa a severokorejského diktátora Kim Čong-una. Otázkou je, zda toto setkání povede k bezpečnějšímu světu, nicméně internetoví vtipálci si tuto událost doslova vykreslili po svém.

Jako každá důležitá událost, tak ani tohle setkání se neobešlo bez toho, aby si internetoví vtipálci udělali legraci nejrůznějšími fotkami, kolážemi a komentáři. Ty nejlepší jsme pro vás vybrali a poskládali do přehledné galerie níže.

24. 5. 2018Přírodní materiály jsou čím dál oblíbenější! Tipnete si, který z nich vítězí v letních kolekcích českých značek?

Mnoho z nich pochází ze zahraničí, proto vždy v komentáři přidáváme překlad. Najdete tam však i takové, které pocházejí od našeho oblíbeného tvůrce Tomáše Břínka, který stojí za úspěšným projektem TMBK a jeho profily najdete jak na Instagramu, tak na Facebooku. Teď už se však pojďte kochat a bavit jednotlivými tvorbami.