Čtení z ruky je již passé. Co všechno o vás mohou prozradit vaše nohy?

14. 6. 2018 08:00 Co se děje
Čtení z ruky je již passé. Co všechno o vás mohou prozradit vaše nohy?

Toužíte-li se o sobě dozvědět něco víc, můžete si nechat číst z ruky. Ovšem to je již moc ohrané, čáru života totiž zvládne najít každé malé dítě. Proto je potřeba postoupit na vyšší level – na čtení z nohy. Čtení z nohou toho přitom údajně dokáže o osobnosti jedince prozradit netušeně mnoho.

Ano, je to přesně tak bizarní, jak bizarně to zní, ovšem ti, kteří tuto netradiční dovednost ovládají, tvrdí, že podle velikosti nohy, palce či velikosti klenby dokážou odhadnout charakter člověka. A někteří superspecialisté jsou dokonce přesvědčeni o tom, že vaše nohy toho mají mnoho co říct také k vašemu milostnému život… „Pokud se ve vašem životě vyskytují problémy, vždy se projeví na vašich nohách,“ tvrdí „nožní čtenářka“ Ann Scardarella.

5. 12. 2018Máte rádi svoji práci a chcete si ji udržet? Tyhle tři tipy vám zaručí skvělou kariéru!

Ovšem vědecké důkazy, které by jakkoliv dokládaly relevantnost zjištění učiněných na základě vzhledu nohy, velmi překvapivě schází. Bez ohledu na to se ale ve světě konají dokonce specializované semináře, během nichž by se účastníci měli naučit z nohou číst…A co vše tedy mohou nohy prozradit?

Velké prsty

Velké prsty na nohou, to je známka vysoké míry kreativity. Údajně také velké prsty na nohou značí ostrovtip. Naopak lidé s menšími prsty zvládají vykonávat více činností zároveň…

Delší ukazováček než palec

Zejména personalisté, kteří hledají do týmu dynamického vůdce, by měli kandidáty na pohovoru vyzout a prozkoumat délku jejich prstů na nohou. Jejich člověkem bude ten s delším ukazováčkem…Na druhou stranu jsou však prý lidé s menšími palci impulsivní, což není zrovna rys, který by se na vedoucí pozici hodil…

26. 11. 2018Užijte si vůni Vánoc s Party Lite!

Dokážete hýbat malíčkem samostatně do strany?

Tak jestli tohle zvládnete, jste prostě talent. A také máte smysl pro dobrodružství. Naopak ti, jejichž malíček se nehne ani o píď, jsou velmi loajální a také věrní, a to i v partnerských vztazích.

Vysoká a nízká klenba

Zatímco tradiční medicína má jasno v tom, že nízká klenba může vyústit v mnohé zdravotní problémy, ti, co „čtou z nohy“ tvrdí, že nízká klenba značí společenské dovednosti. Naopak lidé s vyšší klenbou jsou spíše solitéři a životem jdou rádi sami.

Dlouhé prsty

Pokud máte neobvykle dlouhé prsty na nohou, vaše osobnost by měla být oslnivá….

Nyní tedy ponožky dolů a dejte se do „nožní četby“…

Zdroj: independent.co.uk
Mirka Dobešová

Autor

Mirka Dobešová

Díky travesti sudičkám, s nimiž si je vzájemně stále v patách (a ráda si od nich půjčuje nejen kosmetiku, ale i šaty), miluje všechno trans a queer. Určitou obsesi má pro Londýn, Costu, West End a hlavně Priscillu, královnu pouště.

E-shop