FOTO: Tátové a jejich děti. Série fotografií, z kterých se pobavíte

13. 6. 2018 15:00 Co se děje
FOTO: Tátové a jejich děti. Série fotografií, z kterých se pobavíte

Již zanedlouho budeme slavit Den otců, a to přesně v neděli 17. června. Tento svátek kdysi až tak obvyklý nebyl, ale v poslední době se o něm mluví velmi často a mnoho obchodů dokonce k tomuto dni chystá speciální kolekce.

Tento článek bude na otce také zaměřen. V naší galerii totiž uvidíte fotky různých typů otců v nejrůznějších situacích se svými dětmi. Určitě se v některých z nich poznáte a vzpomenete na podobné chvíle.

30. 5. 2018LUI TESTOVÁNÍ: Lukáš Kubát: "Vlasy jsou korunou krásy!"

Mnohé z těchto fotek jsou opravdu vtipné, a to především z důvodu, kdy uvažujete nad tím, jak jsou zkrátka muži, a tedy i otcové často trochu raubíři, kteří občas i rádi poruší nastavená pravidla a nebojí se zkrátka ničeho. Občas si s holčičkami musí hrát na princezny, občas jdou chytat ryby a někdy při krmení svých mrňat hrají videohry. Více už najdete v naší galerii níže.

Zdroj: Jan Witek, Facebook, Instagram
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop