Takhle se vyvrací předsudky: Druhý nejsilnější muž světa je gay. Aktuálně ale prožívá velmi těžké období

31. 5. 2018 15:30 Co se děje
Takhle se vyvrací předsudky: Druhý nejsilnější muž světa je gay. Aktuálně ale prožívá velmi těžké období

Mnoho lidí si možná i záměrně udržuje představu gaye jako někoho zženštilého, kdo by při stavbě domu cihly spojoval cukrovou vatou nebo lubrikantem a v případě přepadení by na svou obranu zřejmě tasil sedmikrásku. Samozřejmě skutečnost je jinde.

21. 11. 2018Konzumace skla a vztah s nafukovacími hračkami. Podívejte se na ty nejkurióznější závislosti lidí

Pěkným důkazem je Rob Kearney, který se stal v extrémních soutěžích síly Strongman druhým nejsilnějším mužem planety. Za svou homosexualitu se nestydí, ba naopak i na Instagramu vystupuje jako „nejsilnější gay světa“.

Šestadvacetiletý Kearney, kterého na sociálních sítích sledují tisíce lidí, ale aktuálně po osobní stránce neprožívá zrovna nejslunečnější období. Po čtyřletém vztahu, kdy s přítelem Joey Aleixem působili nejen na sociálních sítích prakticky nerozlučně a mluvilo se i o svatbě, nyní prožívá rozchod.

30. 11. 2018Světový den boje proti AIDS: co vše by měl o HIV vědět každý z nás?

Muž, který se jako první na soutěžích Strongman vyoutoval, k tomu na sociálních sítích napsal:

„Tohle je rozhodně nejtěžší věc, kterou jsem kdy napsal, ale mnoho z vás se mě na to ptá a takhle to bude asi jednodušší: Joey a já už nejsme spolu. Měli jsme nějaké rozpory a já udělal chybu a dostalo se to do bodu, kdy se to v rámci vztahu už nedá napravit,“ rozesmutnil fanoušky, kteří sympatickému páru fandili

Zdroj: Instagram
Nikol Šubrtová

Autor

Nikol Šubrtová

"Nebuď idiot." Tahle rada jí změnila život.

E-shop