Takhle se vyvrací předsudky: Druhý nejsilnější muž světa je gay. Aktuálně ale prožívá velmi těžké období

Mnoho lidí si možná i záměrně udržuje představu gaye jako někoho zženštilého, kdo by při stavbě domu cihly spojoval cukrovou vatou nebo lubrikantem a v případě…

Autor: Nikol Šubrtová / Zdroj: Instagram / 31. 5. 2018

Mnoho lidí si možná i záměrně udržuje představu gaye jako někoho zženštilého, kdo by při stavbě domu cihly spojoval cukrovou vatou nebo lubrikantem a v případě přepadení by na svou obranu zřejmě tasil sedmikrásku. Samozřejmě skutečnost je jinde.

22. 2. 2019Co nás mohou houby naučit o sexualitě? Pekařské kvasinky by mohly vyprávět!

Pěkným důkazem je Rob Kearney, který se stal v extrémních soutěžích síly Strongman druhým nejsilnějším mužem planety. Za svou homosexualitu se nestydí, ba naopak i na Instagramu vystupuje jako „nejsilnější gay světa“.

Šestadvacetiletý Kearney, kterého na sociálních sítích sledují tisíce lidí, ale aktuálně po osobní stránce neprožívá zrovna nejslunečnější období. Po čtyřletém vztahu, kdy s přítelem Joey Aleixem působili nejen na sociálních sítích prakticky nerozlučně a mluvilo se i o svatbě, nyní prožívá rozchod.

11. 3. 2019Proces změny pohlaví v ČR připomíná středověkou torturu. V čem všem jsou systémové požadavky nesmyslné?

Muž, který se jako první na soutěžích Strongman vyoutoval, k tomu na sociálních sítích napsal:

„Tohle je rozhodně nejtěžší věc, kterou jsem kdy napsal, ale mnoho z vás se mě na to ptá a takhle to bude asi jednodušší: Joey a já už nejsme spolu. Měli jsme nějaké rozpory a já udělal chybu a dostalo se to do bodu, kdy se to v rámci vztahu už nedá napravit,“ rozesmutnil fanoušky, kteří sympatickému páru fandili