VIDEO: Chystáte se v létě na dovolenou? Tohle byste rozhodně na pláži dělat neměli!

26. 5. 2018 15:00 Co se děje
VIDEO: Chystáte se v létě na dovolenou? Tohle byste rozhodně na pláži dělat neměli!

Léto se pomalu a jistě blíží a mnoho z nás má již naplánovanou letní dovolenou. Mnoho lidí každoročně míří právě k moři na pláž, za sluníčkem a skvělým koupáním. Ne vždy to však musí dopadnout růžově.

Je jasné, že během dovolené přepne na „dovolenkový režim“ také naše hlava a mnohdy si pak neuvědomujeme důsledky, které mohou vzniknout našim chováním. Avšak i během dovolené bychom měli být stále v pozoru a dávat si bacha. Přeci jen řešení následných zranění a dalších věcí není v zahraničí úplně příjemné.

30. 11. 2018Pánská konfekce může kvalitou konkurovat kouskům šitým na míru. Pokud víte, kde vybírat

Níže se podívejte na ty nejlepší kousky, které kdy byly na plážích zaznamenány. Díky bohu snad nešlo nikomu, kdo ve videích účinkoval, příliš ublíženo na zdraví. Nicméně několik ponaučení si z těchto videí vzít můžete. Raději vynechte skoky na písku.

 

Zdroj: Jan Witek, YouTube
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop