FOTO: Devítiletý milovník psů se stal hvězdou internetu. Na Twitteru se fotí se všemi psy, které kdy pohladil

23. 5. 2018 19:00 Co se děje
FOTO: Devítiletý milovník psů se stal hvězdou internetu. Na Twitteru se fotí se všemi psy, které kdy pohladil

Internet si našel novou roztomilou hvězdu. Je to devítiletý kluk Gideon a jeho twitterový účet, na kterém fotí psy, se kterými se kdy pomazlil. Kromě toho k fotkám přidává krátké medailovky svých psích kamarádů.

16. 11. 2018Organizace času je jako dort – pět rad expertky na produktivitu z vás udělá mistry ve zvládání chaosu

Když bylo Gideonovi Kiddovi sedm let, založil si blog „I’ve Petted That Dog“, tedy v překladu něco jako „Toho psa jsem pohladil“. Na něj přidával fotky všech psů, se kterými se kdy pomazlil a stručné „recenze“ či medailonky jednotlivých psíků. Když se svým koníčkem přešel na Twitter, stal se okamžitě hvězdou internetu. Nyní má téměř 42 tisíc sledujících.

Gideon miluje všechny psy, nejraději má ale prý čivavy. Má také rady pro všechny milovníky psů, jak poznat, jestli chce pes zrovna podrbat. „Stačí jim dát ruku pod nos, aby si ji očuchali. Pokud bude štěkat nebo vrčet, tak na sebe nechce nechat sáhnout. Pokud ale za vámi přijde sám, klidně si ho podrbejte.“

Ty nejlepší fotky Gideona a jeho čtyřnohých přátel si můžete prohlédnout v naší galerii.

Zdroj: BoredPanda, Twitter
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop