Kultovní seriál Čarodějky se vrací na obrazovky již letos! Máme pro vás první ochutnávku. Dojmy z nového seriálu ovšem nejsou až tak "kultovní"

Kultovní seriál Čarodějky se vrací na obrazovky již letos! Máme pro vás první ochutnávku. Dojmy z nového seriálu ovšem nejsou až tak "kultovní"

Na obrazovky se vrací kultovní seriál z devadesátých let – Čarodějky. Již od prvního oznámení oživení a omlazení seriálu se zvedla vlna nadšení i pochyb.…
Tomáš Boroš Tomáš Boroš Autor
21. 5. 2018

Na obrazovky se vrací kultovní seriál z devadesátých let – Čarodějky. Již od prvního oznámení oživení a omlazení seriálu se zvedla vlna nadšení i pochyb. Fanoušci zajásali, ale někteří jsou skeptičtí, a to po právu. Většinou oživení něčeho oblíbeného končí katastrofou a po první řadě bývají projekty ukončovány. Jsme tedy opravdu zvědaví, jak se povede staro-novému seriálu. Nyní můžeme jen hádat, zda se nové obsazení hlavních rolí vyrovná tomu původnímu, které nás doslova očarovalo.

<Path> Jennifer Aniston ztvární v novém filmu americkou prezidentku. Mnohé překvapí, že po jejím boku nebude muž, ale ženaZdroj: independent.co.uk, pinknews.co.uk

CW Television Network vypustila do světa první ochutnávku, a to v podobě traileru, který by měl nalákat silnou fanouškovskou základnu původního seriálu. To, že byl vypuštěn trailer, znamená jen jediné, že se seriálu dočkáme již letos. A je to skutečně pravda. Seriál by se měl začít vysílat letos na podzim, přesné datum zatím není stanoveno. A abychom vás nenapínali příliš dlouho, níže se můžete podívat na trailer sami a zhodnotit si, zda bude seriál stát za vás drahocenný čas.

Příběh tří sester (čarodějek) by měl mít zasazen do současnosti. Seriál je popisován jako „zuřivý, vtipný a feministicky laděný“. Hlavní představitelky ztvárňují Madeleine Mantock (Macy), Melonie Diaz (Mel) a Sarah Jeffery (Maggie). Příběh je tak trochu klasický. Po tragické smrti jejich marky se sestry dozvídají, že jsou čarodějky. Nic není, jak se zdá, nejprve budou muset přijmout vše, co se jim stalo a kým se staly.

<Path> Milan Peroutka se objeví v další televizní show, kde se bude muset ukázat jako chlap!Zdroj:

Nechceme být moc kritičtí, ale z traileru to na nás působí jako odpad a marná snaha vyrovnat se původnímu projektu. Spíše to působí dost komicky a ze stran hereček dost přehrávaně. Celé to evokuje další přiblblý seriál pro teenagery a fandy béčkového nadpřirozena, něco jako Teen Wolf či Upíří deníky. Už to ztratilo to kouzlo. Možná bychom měli počkat na výsledný efekt a vynést rozsudek až po prvním dílu či několika prvních dílech. Ale není snad úkolem trailerů narvat to nejlepší do několika minut, aby to přesvědčilo diváky ke sledování?

Zdroj: attitude.co.uk

Populární
články

Samci a samice nejsou jediná dvě pohlaví, která se vyskytují u lidského druhu
TĚLO & MYSL

Dvě pohlaví jsou překonaná, tvrdí věda. Argument s chromozomy X a Y je pouze voda na mlýn s důkazy

Autor: Martin Lyko
Darovat spermie mohou zdraví muži ve věku od 18 do 40 let
TĚLO & MYSL

Jak se darují spermie? Odběrů může být až deset, na finanční náhradu si počkáte půl roku

Autor: Martin Lyko
S barvou vlasů vám fenolový peeling nepomůže, odstranit hluboké vrásky a vrátit pleti část jejího napětí ale umí (ilustrační foto)
STYL

Jak na obličej mladší o 20 let? Nechte si ho sloupat kyselinou. Videa ze sociálních sítí ukazují neuvěřitelné výsledky chemického ošetření

Autor: Martin Lyko
Za toaletami v letadlech je velká věda
CESTOVÁNÍ

Unikátní záchodová věda aneb Co vše jste netušili o fungování toalet v letadlech a z nebe padajících „překvapeních“

Autor: Mirka Dobešová
Existuje něco jako "optimální počet" sexuálních partnerů/ek?
HOT!

Kolik sexuálních partnerů je až moc? Aneb lžeme a měříme dvojím metrem – co u mužů oslní, u žen a gayů pobouří

Autor: Mirka Dobešová
Ideální mužský zadek je vyrýsovaný směrem dozadu, není ovšem příliš široký do stran
STYL

Jak vypadá dokonalý mužský zadek? Kuriózní studie odhalila, jaká pozadí jsou nejatraktivnější

Autor: Martin Lyko
Misionářská poloha není jen pro heteráky
HOT!

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Autor: Martin Lyko
Kariéra sexu a peněz vypadá možná lákavě, může být ale pěkně temná
HOT!

5 bývalých pornoherců se svěřilo, jak skutečně probíhá práce před kamerou

Autor: Martin Lyko
Orgasmy jako takové jsou předmětem zkoumání vědců už mnoho let, a přesto o nich nevíme ještě úplně všechno
AKTUALITY

Věděli jste, že lesby mají více orgasmů než heterosexuální ženy? Nejnovější výzkum pomáhá vysvětlit, proč tomu tak je

Autor: Michal Černý
Vzdělání má jistě význam, ovšem o inteligenci často nesvědčí
LIDÉ

Blbneme. Vysoká škola již není záruka inteligence, ukazuje výzkum. Proč je dle vědců důležitost vzdělání pro dosažení úspěchu tatam?

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop