Kultovní seriál Čarodějky se vrací na obrazovky již letos! Máme pro vás první ochutnávku. Dojmy z nového seriálu ovšem nejsou až tak "kultovní"

Na obrazovky se vrací kultovní seriál z devadesátých let – Čarodějky. Již od prvního oznámení oživení a omlazení seriálu se zvedla vlna nadšení i pochyb.…

Autor: Tomáš Boroš / Zdroj: attitude.co.uk / 21. 5. 2018

Na obrazovky se vrací kultovní seriál z devadesátých let – Čarodějky. Již od prvního oznámení oživení a omlazení seriálu se zvedla vlna nadšení i pochyb. Fanoušci zajásali, ale někteří jsou skeptičtí, a to po právu. Většinou oživení něčeho oblíbeného končí katastrofou a po první řadě bývají projekty ukončovány. Jsme tedy opravdu zvědaví, jak se povede staro-novému seriálu. Nyní můžeme jen hádat, zda se nové obsazení hlavních rolí vyrovná tomu původnímu, které nás doslova očarovalo.

22. 2. 2019Coming Out, Vol. 2

CW Television Network vypustila do světa první ochutnávku, a to v podobě traileru, který by měl nalákat silnou fanouškovskou základnu původního seriálu. To, že byl vypuštěn trailer, znamená jen jediné, že se seriálu dočkáme již letos. A je to skutečně pravda. Seriál by se měl začít vysílat letos na podzim, přesné datum zatím není stanoveno. A abychom vás nenapínali příliš dlouho, níže se můžete podívat na trailer sami a zhodnotit si, zda bude seriál stát za vás drahocenný čas.

Příběh tří sester (čarodějek) by měl mít zasazen do současnosti. Seriál je popisován jako „zuřivý, vtipný a feministicky laděný“. Hlavní představitelky ztvárňují Madeleine Mantock (Macy), Melonie Diaz (Mel) a Sarah Jeffery (Maggie). Příběh je tak trochu klasický. Po tragické smrti jejich marky se sestry dozvídají, že jsou čarodějky. Nic není, jak se zdá, nejprve budou muset přijmout vše, co se jim stalo a kým se staly.

22. 2. 2019Homosexuální senioři – menšina v menšině, kterou všichni (i systém) přehlíží

Nechceme být moc kritičtí, ale z traileru to na nás působí jako odpad a marná snaha vyrovnat se původnímu projektu. Spíše to působí dost komicky a ze stran hereček dost přehrávaně. Celé to evokuje další přiblblý seriál pro teenagery a fandy béčkového nadpřirozena, něco jako Teen Wolf či Upíří deníky. Už to ztratilo to kouzlo. Možná bychom měli počkat na výsledný efekt a vynést rozsudek až po prvním dílu či několika prvních dílech. Ale není snad úkolem trailerů narvat to nejlepší do několika minut, aby to přesvědčilo diváky ke sledování?