Podívejte se na sbírku těch nejkontroverznějších snímků a vylepšete si pondělí

21. 5. 2018 18:00 Co se děje
Podívejte se na sbírku těch nejkontroverznějších snímků a vylepšete si pondělí

Je tady začátek nového týdne a mnoho lidí z něj může být trochu ve stresu. Přeci jen právě v pondělí je víkend ještě v nedohlednu. Pojďte se s námi proto podívat na lidi, kteří měli jistě větší smůlu než vy sami.

Určitě to znáte také. Občas přijdou dny, kdy se vám skoro nic nedaří a nejraději byste zůstali celý den v posteli a nikam se nehnuli. Možná by to v některých případech asi bylo lepší, jelikož se pak některým průšvihům můžete vyhnout.

29. 11. 2018Cestujte stylově a vkusně! IN budete s ledvinkou i batohem přes rameno

Daleko lepší je pak zasmát se nad cizím neštěstím, tedy pokud se samozřejmě nikomu nestane nic až tak vážného a netýká se to jeho zdraví. Právě na galerii takových „šťastlivců“ se můžete podívat na obrázcích níže. Snad se vám nic podobného nestane a my si pro jistotu také budeme dávat pozor.

Zdroj: Jan Witek, Bored Panda
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop