MODEL TÝDNE: Podívejte se na nejstaršího modela na světě. Je mu 62 let a vypadá skvěle!

21. 5. 2018 10:00 Co se děje
MODEL TÝDNE: Podívejte se na nejstaršího modela na světě. Je mu 62 let a vypadá skvěle!

Když hovoříme o modelovi, neznamená to, že se musí nutně jednat o mladého kluka ve věku do třiceti let. Existují také starší a velmi úspěšní modelové a jednoho takového si představíme v následujících řádcích.

Na mysli máme Philippa Dumase z Francie, kterému je nyní 62 let a jeho věk mu v žádném případě nebrání v úspěšné kariéře modela. To, že se stane modelem nebylo jeho dlouhodobé přání, rozhodl se pro to vlastně docela nedávno.

27. 11. 2018Přemýšlíte, kam za nejlepším teambuildingem? Stmelte kolektiv tajuplnou hrou na Slapech!

Philippe Dumas studoval právo, které však v praxi nikdy nevyužil. Místo toho pracoval ve filmovém průmyslu a reklamě. V dubnu roku 2015 se rozhodl změnit práci a zároveň si řekl, že si nechá narůst vousy. Lidé mu začali říkat, že se jim to moc líbí. Tato zpětná vazba byla vlastně prvním krokem k jeho módní kariéře.

Jelikož chvála jeho vzhledu stále přibývala, Philippe začal přemýšlet o tom, že se stane modelem. Ze všeho nejdřív se více soustředil na to, jak se obléká, a ještě více pečoval o svůj vzhled. Poté rozhodl, že navštíví nejrůznější agentury a tím odstartoval svou kariéru. V tu dobu mu bylo téměř 60 let.

11. 12. 2018Čtyři absurdní předpovědi, které se nakonec vyplnily. Kdo skutečně přišel s vizí tabletů? A vidí Simpsonovi do budoucnosti?

Tuto práci si velmi zamiloval a nejrůznější módní značky si ho začali rezervovat pro své projekty. Objevil se taktéž na titulních stranách několika magazínů, jako například Verve Magazine New Zealand či Canary Wharf Magazine. Na několik fotek Philippa se můžete podívat v galerii níže a možná není na škodu si z tohoto příběhu vzít jedno ponaučení, že pokud něco opravdu chcete, záleží jen a jen na vás, ani věk nehraje roli.

Zdroj: Jan Witek, Instagram.com
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop