Budete mít brzo svatbu? Snad se vám nestane nic podobného, co uvidíte v tomto videu

Sezóna svateb se pomalu a jistě rozjíždí. Mnoho lidí si každý rok řekne své ano. Nebudeme si nic nalhávat, že příprava takové svatby je velmi náročná a každý…

Autor: Jan Witek / Zdroj: YouTube.com / 19. 5. 2018

Sezóna svateb se pomalu a jistě rozjíždí. Mnoho lidí si každý rok řekne své ano. Nebudeme si nic nalhávat, že příprava takové svatby je velmi náročná a každý si přeje, aby se vydařila do posledního detailu.

Bohužel se však najdou i takoví, kterým se to úplně nepodaří a během svatby se stane nějaký úlet, se kterým nikdo dříve nepočítal. Pokud však nedojde ke zranění, jistě nemusíte zoufat, pokud se vám stane něco podobného. Alespoň pak budete mít co vyprávět a vždy si s radostí na legrační historku ze svatby vzpomenete.

27. 2. 2019Milovaný i nenáviděný PRIMARK míří do Prahy. Jaké jsou důsledky tzv. „rychlé módy“?

Nejčastější legrační situace vznikají jak jinak než během samotného obřadu. Nervozita stoupá, a tak se může stát opravdu ledacos. Další zajímavé kousky se dějí během házení svatební kytice, kdy se svobodné slečny snaží ulovit ji jako první. Zajímavé skoky jsou tím pádem zaručeny.

21. 1. 2019Chcete mít nízkou hladinu cholesterolu v krvi? Dopřejte si vajíčka a hamburgery a dejte si pozor na ryby!

Poslední částí, kdy vzniká spoustu tzv. failů, je samozřejmě večerní zábava. Lidé posilnění alkoholem začínají být stále více odvážnější a pak už to dopadá nějak podobně, jako uvidíte v našem videu níže. Podívejte se tak na ty největší faily, které na svatbě mohou vzniknout.