FOTO: Nudí vás jíst z talíře? Co si takhle dát ravioly na prádelní šňůře nebo dort v květináči?

18. 5. 2018 19:00 Co se děje
FOTO: Nudí vás jíst z talíře? Co si takhle dát ravioly na prádelní šňůře nebo dort v květináči?

Tak schválně, zavzpomínejte. Jakou největší šílenost vám donesli v restauraci na stůl? A teď vážně, panáky na šavli nebo dezerty rozvážené vláčkem se nepočítají. Některé restaurace se chtějí lišit nejen jídlem, které se v nich připravuje, ale i způsobem servírování.

7. 6. 2018FOTO: Tenhle kocour v posilovně nezahálel! Internet se zamiloval do svalnatého kocoura z Toronta a ve fotomontážích ho přidává do známých filmů a seriálů

Fantazie provozovatelů pohostinských zařízení je nekonečná. Někdy bohudík, někdy bohužel. Zatímco takový levitující koktejl bychom si určitě rádi dali, netušíme, co koho vedlo k tomu, aby falešnou krysí kostru potáhl pršutem.

Vybrali jsme pro vás to nejlepší z galerie vytvořené serverem BoredPanda. Dobrou chuť a hodně fantazie nejen k servírování vinšujeme!

Zdroj: BoredPanda
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop