7 filmů, které byste si neměli nechat v létě ujít!

Léto si blíží a vy budete mít více času zajít si na nějaký povedený film do kina. Zpravidla o prázdninách startují ty největší pecky, na které si stojí za to…

Autor: Petra Járková / Zdroj: Kinotip, CSFD / 18. 5. 2018

Léto si blíží a vy budete mít více času zajít si na nějaký povedený film do kina. Zpravidla o prázdninách startují ty největší pecky, na které si stojí za to počkat.

21. 1. 2019Chcete ze sebe udělat neodolatelného člověka? Není to tak těžké, stačí si osvojit těchto pět principů

My vám přinášíme 7 největších filmových hitů, které si nemůžete nechat ujít.

Deadpool 2

Včera měl premiéru film, o kterém si asi nikdo nemyslel, že se stane takovým trhákem. Ale sprostá komixová adaptace prostě na naší scéně chyběla a evidentně na ni spousta lidí čekala. Dvojka je tedy o poznání dražší a velkolepější. Deadpool v ní sestaví dokonce X-Force tým, což bude taková dospělácká verze X-Manů. Snad nebude pro fanoušky druhý díl zklamáním.

Solo: Star Wars Story

24. května přichází do našich kin další Star Wars. Možná vás může děsit, že původní režisérské duo dostalo padáka a film musel dotáčet Ron Howard. Také může být člověku trochu nepříjemné, když se dozvíte, že chlapec, který hraje mladého Hana Sola, musel mít u sebe neustále hereckého kouče, aby mu pomáhal. Tak nám nezbývá než doufat, že tento díl stejně jako předchozí dopadne dobře.

Jurský svět si nenechá ujít také pěkná řádka diváků po celém světě

Jurský svět: Zánik říše

21. června vyrazte na druhý díl z plánované trilogie. Příběh začíná tím, že park musel být kvůli událostem z prvního dílu uzavřen a nikdo tam nechce jít, protože v něm pobíhají lidožraví dinosauři. Nakonec se ale parta nebojacných do těchto míst vypraví, aby dinosaury zachránila před sopkou a zmutovanou příšerou, která si na nich chce pochutnat.

Sicario 2: Soldado

První díl našlapané krimi o tom, že nevítězí dobro nad zlem, ale pokud chcete zlo porazit, musíte být tak trochu sám paduch, u diváků zabodovalo. Ve dvojce se už sice nevrací režisér jedničky, což by vás mohlo děsit, ale Ital Stefano Sollima, který přebírá otěže, má na kontě skvělou mafiánskou Suburru, tak snad se mu povede i toto. Preméra bude 28. června.

Děsivé dědictví

Nyní přinášíme něco pro milovníky strašidelných filmů. Vyděšení budete už po shlédnutí traileru. Film je o rodince, která začne postupně rozkrývat děsivá tajemství o svých předcích a minulosti. Film napsal a režíroval naprostý nováček, Ari Aster, ale ohlasy ze zahraničí jsou velmi nadšené, tak snad podobného úspěchu dosáhne snímek i u nás.

 Úžasňákovi 2

Na začátku srpna vtrhnou do našich kin opět úžasnákovi. Po čtrnácti letech se vrací i režisér Brad Bird a pokračuje se ze stejného momentu, ve kterém první Úžasňákovi skončili. Žijeme ale v nové době, takže matka je makající superhrdinka, zatímco otec se má starat o tři děti. 

28. 1. 2019Aktuálním hitem jsou anti-zásnubní prsteny pro ženy, kolem kterých se už formuje i celé hnutí

Equalizer 2

Režisér Antoine Fuqua opět obsadil nestárnoucího Denzela Washingtona do druhého dílu revenge filmu, který lidé prostě milují. John Wick teď nastavil po všech těch letech laťku docela vysoko, takže se musí ve dvojce dost snažit, aby se jí vyrovnali nebo jí překonali.