Mít postavu jako ze žurnálu i po padesátce? Ano, je to možné. Anthony Varrecchia, přezdívaný "stříbrný lišák", je toho důkazem! Foto uvnitř

Dalo by se říci, že každý má svou jistou představu o tom, jak by chtěl vypadat. Bodyimage na nás doslova křičí ze všech stran a do hlavy nám nasadil myšlenku,…

Autor: Tomáš Boroš / Zdroj: attitude.co.uk / 18. 5. 2018

Dalo by se říci, že každý má svou jistou představu o tom, jak by chtěl vypadat. Bodyimage na nás doslova křičí ze všech stran a do hlavy nám nasadil myšlenku, že perfektní postava je standard. Snažíme se jíst zdravě a mordujeme se v posilovnách, abychom svých vysněných pekáčů buchet konečně docílili. Ale nejde jen o ten pekáč buchet, chceme se cítit prostě dobře a trochu si dodat sebevědomí. A hlavně chceme, aby nám to vydrželo. Své by o tom mohl vyprávět Anthony Varrecchia, fitness trenér, který ví, jak si udržet figuru i po padesátce.

22. 2. 2019„Nemám se za co stydět, umění mi pomáhá vyjádřit se,“ říká sochařka a tvůrkyně BDSM oblečků SiKra

Jako dítě byl šikanován a neměl žádnou sebedůvěru ani sebevědomí. Až mnohem později začal zveřejňovat své fotografie online. Nyní je „stříbrný lišák“ fitness trenérem s vlastní módní značkou oblečení a tisíci fanoušky na sociálních médiích. „Byl jsem outsider a otloukánek. To všechno ovlivnilo můj život. Když jsem dokázal zvedat závaží, stavěl jsem svou sebedůvěru na svém těle. A to změnilo můj celkový způsob myšlení a uvažování. Dalo mi to dostatek sebevědomí, abych na sobě makal ještě více a vykašlal se na názory ostatních“ uvedl Anthony.

22. 2. 2019Cvičí a zároveň čistí prostředí od pohozených odpadků. Seznamte se s novým fitness trendem

Před sedmi lety se kvalifikoval jako osobní trenér. Připouští, že udržet se v dobré formě po padesátce vyžaduje mnohem více obětí a úsilí, než kdysi. „Právě mi bylo padesát pět let. Člověk si uvědomí, že vaše tělo není stejné, jako když vám bylo dvacet. Je to trochu náročnější. Vaše tělo se mění, a to i chemicky. Proto je velice důležité dávat pozor na to, co si dáte k jídlu. Opravdu platí, že jste to, co jíte,“ říká Anthony. Doktorka Cajthamlová by měla velkou radost.

Jedna plážová

Podle Anthonyho je velice důležité držet se rutinních tréninků a být tomuto životnímu stylu zcela oddaný, obzvlášť v pokročilejším věku, kdy si chcete svou vysekanou postavu udržet. Svého nového titulu „stříbrného lišáka“ si patřičně užívá. „Mám kamaráda ve stejném věku a moc se mu to nelíbí. Ale když mě tak lidé titulují, beru to jako kompliment a s úsměvem poděkuji,“ uvedl Anthony. Pokud i vy patříte mezi stříbrné lišky, měli byste si dávat pozor na svůj jídelníček a nevyhýbat se svým cvičebním návykům, pokud chcete vypadat jako Anthony. Více fotografií naleznete v galerii.