Životopisný film Freddie Mercuryho se pomalu jistě blíží! Podívejte se na první trailer!

Freddie Mercury byl legendou, stejně jako jeho kapela Queen, která hraje na koncertech ve velkých arénách dodnes. Fanoušci se zanedlouho mohou těšit na…

Autor: Jan Witek / Zdroj: YouTube.com, Facebook.com / 18. 5. 2018

Freddie Mercury byl legendou, stejně jako jeho kapela Queen, která hraje na koncertech ve velkých arénách dodnes. Fanoušci se zanedlouho mohou těšit na dokument, který bude život této legendy a legendární skupiny mapovat.

Zpěvák Freddie Mercury se nevyznačoval pouze svým božským hlasem, byl to také člověk, který vzdoroval stereotypům a díky tomu se stal jedním z nejoblíbenějších umělců na světě. Právě v tomto snímku s názvem Bohemian Rhapsody je zaznamenán raketový vzestup této kapely a mnohdy rozverný život její hlavní postavy – Freddieho.

27. 2. 2019RECENZE: Štěpán K. (19): Konečně mám zdravou a čistou pleť. A jak se mi to povedlo?

Postavu Freddieho ztvární herec Rami Malek a celý dokument bude mapovat vznik kapely v 70. letech, přes jeden z největších rockových živých vystoupení Live Aid v roce 1985 až po Mercuryho smrt v roce 1991. Mercury zemřel v důsledku problémů spojených s onemocněním AIDS, kterým trpěl. Zanechal však za sebou odkaz jednoho z největších rockových zpěváků a nejdynamičtějších osobností všech dob.

V traileru můžeme vidět, že Malek vypadá opravdu perfektně a zní stejně jako Freddie a zároveň se potvrzuje také to, že celý snímek budou provázet největší hity kapely Queen. Již v traileru můžeme slyšet píseň Bohemian Rhapsody, We will rock you a další.

6. 2. 2019Jak se bydlí umělcům z burlesky Miss Cool Cat a Davidu Jahnovi? "Žijeme jako nomádi, kufry máme pořád otevřené!"

První zmínky o tomto dokumentu se objevily již v roce 2010, kdy měl Freddie Mercuryho ztvárnit herec Sacha Baron Cohen, který se objevil například v roli Borata. Ten však film opustil v roce 2013, když nebylo vyhověno jeho požadavku ukázat také spletitější částí Mercuryho života. Nicméně přeživší členové kapely Queen chtěli spíše trochu decentnější formu. Novým Mercurym byl tak prohlášen právě Rami Malek.

Do kin by tento snímek měl dorazit na začátku listopadu letošního roku a očekává se opravdu velký úspěch. Již samotný trailer se po svém vydání stal opravdovým hitem na YouTube, který trhal rekordy v počtu sledovanosti. Na trailer se můžete podívat ve videu níže.