Madonna prozradila, že brzy vydá novou tvorbu. Naposledy to bylo v roce 2015

18. 5. 2018 15:00 Co se děje
Madonna prozradila, že brzy vydá novou tvorbu. Naposledy to bylo v roce 2015

Populární americká zpěvačka a tanečnice Madonna na svém Instagramu sdělila, že se můžeme těšit na novou tvorbu a pravděpodobně také celosvětové turné. Fanoušci jásají, jelikož naposled se tak stalo v roce 2015.

Popová diva na svých sociálních sítích včera prozradila, že má něco nového v rukávu. Na fotce je snímek k jejímu novému singlu Beautiful Game, se kterým se představila minulý týden na Met Gala 2018.

26. 11. 2018Šest jídel, která vám pomohou zatočit s kocovinou

I když je její popisek u této fotky ne až tak detailní, důležité je sdělení „již brzy“, které zde přidala. Zároveň zde pomocí hashtagů označila také producenta Mirwais, který stojí za jejími hity jako Music či American Life. Na příspěvek se můžete podívat níže.

 Již dříve v jedné americké talk show na otázku, kdy se fanoušci dočkají její další tour odpověděla, že to bude brzy. A tak i přes to, že již v srpnu oslaví své kulaté šedesáté narozeniny, nepřestává Madonna stále pořádně pracovat. Třeba bude nové album právě dárkem k jejím šedesátinám.

5. 12. 2018Splňte si váš sen o designovém bydlení

Do Prahy se Madonna naposledy zastavila právě během své tour Rebel Heart v roce 2015. Čeští fanoušci by samozřejmě další návštěvu této ikony s radostí přivítali. Během toho, než se nám další zprávy ohledně nového albu a tour objeví, můžete se zatím kochat z jejího posledního vystoupení na Met Gala 2018.

 

Zdroj: Instagram.com, Facebook.com
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop