Robinson: Falešná hra a ještě falešnější zpěv

Tempo nám zrychluje, blížíme se do finále. Po dnešním díle zbývají na ostrově už jen čtyři trosečníci a tři další si nejspíš velice brzo zabojují o návrat do…

Autor: Petr Opršal / Zdroj: Nova TV, Facebook / 17. 5. 2018

Tempo nám zrychluje, blížíme se do finále. Po dnešním díle zbývají na ostrově už jen čtyři trosečníci a tři další si nejspíš velice brzo zabojují o návrat do hry z Ostrova vykoupení. K tomu dnes ještě proběhlo trosečnické karaoke, zábavný žabomyší spor mezi vyřazenými a kmenovka se také podařila.

14. 3. 2019"Muž by měl mít svou tajnou zbraň", říká Roman. "Tou mojí je kolagen!“

Placky jenom pro chlapy, karma zdarma pro každého

Díle tentokrát začal na Ostrově vykoupení, kam po minulé kmenovce přišla Katka. Moc vřelé uvítání ji nečekalo, spíše vzkaz od Petra a od Bizona, že karma je zdarma. Přístřešek tu prý je jen pro tři a lepší jídlo jen pro pány. Kdo s čím zachází, s tím taky schází.

Robinsonova hvězdná pěchota

Martina mezi tím dostala pozvánku na karaoke, kterou vyhrála minule na aukci. Mohla s sebou vzít koho chtěla, tak pozvala celý kmen. Bylo by zajímavé udělovat imunitu podle toho, jak kdo zpívá a jakou dělá show. Na to ovšem nedošlo, protože by asi nemohla být udělena. Filipínské karaoke znělo jako to, které znám z pokročilých nočních hodin po několikáté sklenici gin&tonicu. Snad leda Mirek má docela dobrý rockový chraplák, jen ta intonace mu moc nejde.

Vzhůru za imunitou

Pobyt na ostrově zpestřovala obvyklá zábava jménem hon za imunitou. Mirek minule dostal nápovědu, kde jí najde. Ostrov je ale maličký, tak měl hned dámy v patách. A jak to tak vypadá, nikdo nenašel ani zlomenou lžíci, natož imunitu. To ale trochu předbíhám.

Ženy proti ženám

Dámy si už tak navykly na stav, kdy Mirek má jak náhrdelník imunity, tak skrytou imunitu v kapse pro Zinu. Takže se při vyjednávání změnil terč. Blanka a Terry vypadaly, že budou ochotné jít proti Martině, zbytek zase zvažoval vyhození Blanky.

Logická hádanka

Celý proces rozhodování zjednodušil duel nebo spíše kvadruel na Ostrově vykoupení. Na řadu teď přišla survivorská klasika se skládáním barevných krychlí na sebe tak, aby v jednom sloupci nebyly dvě stejné barvy. Stejně jako minule vyhráli Martin a Petr, domů se museli spakovat Bizon s Katkou. Zatímco bývalí členové Kalingy se dojemně usmířili, vítěz soutěže Martin poslal výhodu Mirkovi.

Kdo se bojí, nesmí na další kmenovku

Na kmenovce se ukázalo, že Mirek má tentokrát dva hlasy. Ač neměl na krku imunitu (bůhví proč neproběhla žádná soutěž), jeho směrem nepřistál ani jeden hlas, Až tak se dámy bály skryté imunity.  Mirkova výhoda v kombinaci se zběhnutím Terry nakonec ze hry vyloučily Blanku. Konečně jsme se po dlouhé době dočkali důstojného odchodu, kdy vypadnuvší popřál soupeřům hodně štěstí a přislíbil hlasovat pro toho nejlepšího.

2. 3. 2019Početní gay kněží žijí v pekle na zemi: Čelí zastrašování a vymývání mozků. V ČR na nich chtěli praktikovat i exorcismus

Blížíme se do finále. Příští týden čekám návrat vítěze z trosečnického očistce na Ostrově vykoupení, finále by se snad mohlo stihnout do prázdnin. V tuhlůe chvíli si už netroufám věštit, kdo vyhraje. Může to být naprosto kdokoliv. Robinsonův ostrov naštěstí chytil po pomalém začátku i prostředku druhý dech a zdá se být absolutně nepředvídatelný.