Ball busting - mučení varlat. Jeden z nejnebezpečnějších fetišů, který může skončit kastrací. Proč to muži dělají?

Fetiše jsou již ve své přirozenosti trochu podivné. Ačkoliv může váš fetiš patřit do středního proudu, pořád to znamená, že sexualizujete nějaký předmět či…

Autor: Tomáš Boroš / Zdroj: sexhealthmag.com / 17. 5. 2018

Fetiše jsou již ve své přirozenosti trochu podivné. Ačkoliv může váš fetiš patřit do středního proudu, pořád to znamená, že sexualizujete nějaký předmět či rituál, který dodává celému potěšení ze sexu mnohem více intenzity. Jakmile poznáte někoho, koho vzrušují nohy, už nikdy se na pár punčoch nebudete dívat stejně. Ale existují i takové fetiše, které mohou vzdorovat logice. Někdy dokonce i těm, kteří se na nich podílejí. Tyto „zvrhlosti“ pohřbívají tradiční myšlenky slušnosti hluboko pod zem a s nimi i to, co lidé většinou považují za „sexy“. Jedním z nich je i ball busting (BB) – úder či kopnutí do rozkroku, stlačení varlat, výprask, použití svěráků a celkově veškeré mučení varlat.

17. 1. 2019FOTO: Zapomeňte na hloupé výzvy na sociálních sítích a vraťte se v čase. Celebrity propadly „desetiletému srovnání“. Jak stárnou?

Praxe tohoto fetiše vznikla v Japonsku, kde se nazývá tamakeri. První vlna porno nahrávek této tématiky se objevila v devadesátých letech. Sice nešlo o velké produkce, ale videa si získala obrovské množství diváků. Sice se nejedná o příliš známý fetiš, ale to neznamená, že by nebyl populární. V dnešní době jsou již filmy s tématikou BB o vyšších výrobních hodnotách a propracovanějších tématech a scénářích. Důraz je ovšem stále kladen na to nejdůležitější – mučení varlat. Zároveň se jedná o jeden z nejnebezpečnějších fetišů.

26. 2. 2019LUI TIP: Máte chuť na džus nebo zmrzlinu? Připravte si je doma se šikovným odšťavňovačem Sana 828

Opakované údery a kopy do varlat mohou mít za následek chronickou bolest, poškození nervů a dokonce i neplodnost. Může se také vyskytnout tržné poranění, které je nutné ošetřit operativním zákrokem. Ne vždy je ale možné varlata zachránit. Pro některé fanoušky ball bustingu je myšlenka úplného rozdrcení varlat (nutnost kastrace) tou největší a konečnou fantazií. Otázkou však stále zůstává, co lidi vede k tomu, aby si nechali dobrovolně rozdrtit varlata. Jde pouze o požitek z bolesti nebo je v tom něco víc?

Už jen ten pohled bolí

Stále více mužů prozkoumává své fantazie a posouvá své hranice.  Můžeme jen doufat, že ne všichni máj posunutý práh bolesti pod bod mrazu. V opačném případě by nám hrozilo vymření, jelikož by většina mužů byla vykastrována či neplodná. A to už teď mají muži problém s kvalitou spermatu, a to i bez mučení a drcení varlat.