FOTO: Obrázky, které přesně znázorňují život našich matek

Nedávno jsme tady měli Den matek, což je alespoň jediný den, kdy bychom měli svým maminkám za vše, co pro nás dělali a dělají. I když takových dnů by mělo být…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Jan Witek, Bored Panda / 17. 5. 2018

Nedávno jsme tady měli Den matek, což je alespoň jediný den, kdy bychom měli svým maminkám poděkovat za vše, co pro nás dělali a dělají. I když takových dnů by mělo být pravděpodobně více.

Úloha matky v žádném případě jednoduchá není a že o tom jako chlap vím své. Ale teď vážně. Ne každý tuto úlohu bravurně zvládne a za to všechno, co pro nás musí naše matky dělat, bychom jim měli být opravdu vděční.

10. 3. 2019Pyt: dánský recept na štěstí, který může spasit vaši duši, kdy už hygge a ani nic jiného nepomáhá

Již od našeho narození se zkrátka nezastaví a nemůžou se od nás na chvíli hnout. Během mateřské dovolené se z nich stávají trochu uklízečky, trochu kuchařky, ochranářky a trochu osobní asistentky. Zkrátka musí splňovat každou z těchto úloh.

Pokud si pak na chvíli po pár dětech odpočinou, během těch let, co už jsou jejich děti ve věku, kdy se o sebe postarají samy, brzo jim přinesou vnoučata a začíná to všechno nanovo. Hlídání, tohle to, tamto apod. Přiznejme si, že mnohým nám mužům by z toho doslova praskla hlava.

21. 3. 2019VIDEO ROZHOVOR: Daniel Černý alias Hayley The Strange: „Nejsem ani mužem, ani ženou, vidím se někde uprostřed“

Níže se můžete podívat na několik obrázků, jak takový život matek vypadá. Krmení, uklízení, vaření, kontrolování, praní, žehlení, a tak nějak pořád dokola. Pokud jste tedy nestihli své mamince popřát během Dne matek, udělejte to teď! Hned! Jo a pokud to teď nějaká máma čte, tak děkujeme! Děkujeme za to, že jste!