FOTO: Obrázky, které přesně znázorňují život našich matek

17. 5. 2018 10:00 Co se děje
FOTO: Obrázky, které přesně znázorňují život našich matek

Nedávno jsme tady měli Den matek, což je alespoň jediný den, kdy bychom měli svým maminkám poděkovat za vše, co pro nás dělali a dělají. I když takových dnů by mělo být pravděpodobně více.

Úloha matky v žádném případě jednoduchá není a že o tom jako chlap vím své. Ale teď vážně. Ne každý tuto úlohu bravurně zvládne a za to všechno, co pro nás musí naše matky dělat, bychom jim měli být opravdu vděční.

19. 11. 2018Chřipková sezóna je tady. Co dělat proto, abychom se nenakazili? Samotné vitamíny nepomůžou

Již od našeho narození se zkrátka nezastaví a nemůžou se od nás na chvíli hnout. Během mateřské dovolené se z nich stávají trochu uklízečky, trochu kuchařky, ochranářky a trochu osobní asistentky. Zkrátka musí splňovat každou z těchto úloh.

Pokud si pak na chvíli po pár dětech odpočinou, během těch let, co už jsou jejich děti ve věku, kdy se o sebe postarají samy, brzo jim přinesou vnoučata a začíná to všechno nanovo. Hlídání, tohle to, tamto apod. Přiznejme si, že mnohým nám mužům by z toho doslova praskla hlava.

4. 12. 2018Šílené způsoby, jak se ještě před sto lety „léčila“ chřipka

Níže se můžete podívat na několik obrázků, jak takový život matek vypadá. Krmení, uklízení, vaření, kontrolování, praní, žehlení, a tak nějak pořád dokola. Pokud jste tedy nestihli své mamince popřát během Dne matek, udělejte to teď! Hned! Jo a pokud to teď nějaká máma čte, tak děkujeme! Děkujeme za to, že jste!

Zdroj: Jan Witek, Bored Panda
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop