Nejlepší reklamy všech dob, které vás donutí se nad sebou zamyslet

Reklamy nás v dnešním světě obklopují doslova na každém kroku. Ať už jsme na internetu, chodíme po ulici, surfujeme na mobilu nebo se díváme na televizi.…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Jan Witek, YouTube / 16. 5. 2018

Reklamy nás v dnešním světě obklopují doslova na každém kroku. Ať už jsme na internetu, chodíme po ulici, surfujeme na mobilu nebo se díváme na televizi. Pojďte se však s námi podívat na ty nejlepší z nich.

Je pravda, že reklamy náš život mnohdy otravují a nejsme z nich zrovna dvakrát nadšeni. Nicméně je potřeba uvědomit si, že bez reklamy by spousta formátů, sociálních sítí, rádií či televizí nikdy nefungovalo, a tak je to určitá daň, kterou zkrátka musí „platit“ každý z nás.

27. 1. 2019Setkali jste se někdy s tím, že vaše moč divně zavání? Na vině mohou být stravovací návyky i vážné onemocnění

Samozřejmě, že existují dobré a špatné reklamy. Ty opravdu dobré většinou lidi zaujmou, a ještě lepší je, pokud se stanou virálními a lidé si je sami mezi sebou sdílejí. Právě takové reklamy mají jakousi hlubokou myšlenku a člověk se u nich zasměje, nebo ho naopak zamrazí.

V žádném případě není lehké takovou reklamu, která bude mít obrovský dopad na lidi vytvořit. Člověk, který na něčem takovém pracuje musí být opravdový profesionál a skvěle rozumět lidským emocím a reagovat na aktuální situaci.

5. 3. 2019Aukce – dobrodružná a stylová cesta za originálními doplňky

Na několik takových reklam se můžete podívat v následujícím videu. V kompilacích níže uvidíte přesně takové reklamní kousky, díky kterým se budete smát, ale budou se vám mnohdy také ježit chlupy na těle. I když mnoho z nich pochází ze zahraničí, u každé jsou také české titulky. A příště se třeba podíváme na nejlepší zakázané reklamy, těch také existuje mraky.