Muži jako sexy uklízečky! Nový trend z Anglie všechny baví. Kdo by si nechal uklidit od sexy nahých krasavců?

Pokud jde o sex, je to věčné a snad i nevyčerpatelné téma. Většinu z nás baví sex provozovat. Některé lidi baví sex sledovat, a některé lidi baví si sexem…

Autor: Tomáš Boroš / Zdroj: attitude.co.uk / 16. 5. 2018

Pokud jde o sex, je to věčné a snad i nevyčerpatelné téma. Většinu z nás baví sex provozovat. Některé lidi baví sex sledovat, a některé lidi baví si sexem vydělávat. Jelikož žijeme v moderní a pokrokové době, stačí nám jen pár kliknutí k otevření virtuální brány do světa nekonečných orgasmů. Poslední dobou je trendem pánský online striptýz. Mladí a pohlední kluci si tak přivydělávají, aniž by se museli upisovat společnostem v porno průmyslu a mít sex s cizími lidmi. A když už se bavíme o těch trendech, tak tím nejaktuálnějším (nejen) v online pánském striptýzu je uklízení.

27. 2. 2019Milovaný i nenáviděný PRIMARK míří do Prahy. Jaké jsou důsledky tzv. „rychlé módy“?

Vzpomínáte si na dobu, kdy frčely sexy uklízečky v mini sukních a podvazcích? Podobně jako v módě se tento trend vrací. Jediný rozdíl je v tom, že prachovku a kartáč na podlahu berou do ruky muži. Kdo by řekl, že mužům půjdou domácí práce od ruky stejně jako ženám a ještě u toho budou vypadat tak dobře? Tento trend se rozjel v anglickém Leedsu a je až neuvěřitelné, jak rychle se ujal a rozšířil. Otázkou je, zda všechny vzrušuje představa toho, že muži konečně pomáhají s domácími pracemi nebo to, jak u toho vypadají.

1. 2. 2019Chef Kamu a její smíchovské bydlení plné inspirace

Podle fotografií půjde nejspíš o oboje. Musíme uznat, že za to chlapci umí pěkně vzít. Reklamy dokonce nabízejí „nahý úklid“ až k vám domů. Sice se nikde nepíše o sexu, ale věříme, že je to pouze dokonale uklizené a zametené mezi řádky inzerce. A pojďme si dát ruku na srdce, určitě doma každý najdeme nějaké to smítko či trochu prachu. Hlavně si dávejte pozor, aby vám domů nepřijel vysloužilý Mr Proper v tangách, to by asi nebyl pěkný pohled.

Muži a domácí práce? Skvělá podívaná