FOTO: Podívejte se na sbírku těch nejvtipnějších obrázků, které kolují internetem!

15. 5. 2018 15:00 Co se děje
FOTO: Podívejte se na sbírku těch nejvtipnějších obrázků, které kolují internetem!

Také už vás nebaví číst zprávy o všem možném, co se na světě stalo, o tom, jak „pracují“ naši politici a všemožných kriminálních případech, které jsou tady dnes a denně? Pojďte se naopak podívat na sbírku nejzábavnějších obrázků, u kterých se budete divit, jak to vůbec někdo mohl vymyslet.

Jednou takovou skupinou, které se občas podaří opravdu úctyhodné kousky jsou grafici. I když mnohdy nějaký ten návrh u nich na počítači může vypadat dobře, v realitě se pak někdy stane, že to do sebe úplně nesedí. Tím máme na mysli reklamy v místech, kde z nich třeba něco čouhá, případně na oknech autobusů, která se otevírají a z výsledné grafiky pak vytvoří dokonalou frašku.

22. 11. 2018Existuje toxická feminita? Na tom, co je jejím obsahem, se neshodnou ani feministky

Další skupinou jsou pak lidí, kteří mají zkrátka bujnou fantazii. Jinak bychom to asi nazvat nedovedli. Najdou se mezi námi totiž takoví odvážlivci, kteří jsou schopni udělat, postavit či vybudovat něco, co ostatním tzv. "hlava nebere".

Dost povídání, nejlepší totiž bude, když se podíváte do naší galerie všech takových případů níže. Pokud zrovna jíte, raději si držte pusu, abyste si nepoprskali počítač.

Zdroj: Jan Witek, Bored Panda
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop