FOTO: Podívejte se na sbírku těch nejvtipnějších obrázků, které kolují internetem!

Také už vás nebaví číst zprávy o všem možném, co se na světě stalo, o tom, jak „pracují“ naši politici a všemožných kriminálních případech, které jsou tady…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Jan Witek, Bored Panda / 15. 5. 2018

Také už vás nebaví číst zprávy o všem možném, co se na světě stalo, o tom, jak „pracují“ naši politici a všemožných kriminálních případech, které jsou tady dnes a denně? Pojďte se naopak podívat na sbírku nejzábavnějších obrázků, u kterých se budete divit, jak to vůbec někdo mohl vymyslet.

Jednou takovou skupinou, které se občas podaří opravdu úctyhodné kousky jsou grafici. I když mnohdy nějaký ten návrh u nich na počítači může vypadat dobře, v realitě se pak někdy stane, že to do sebe úplně nesedí. Tím máme na mysli reklamy v místech, kde z nich třeba něco čouhá, případně na oknech autobusů, která se otevírají a z výsledné grafiky pak vytvoří dokonalou frašku.

12. 3. 2019ROZHOVOR: Ajťák a milovník technologií Filip Kubín: „V pohanství nás spojují odlišnosti“

Další skupinou jsou pak lidí, kteří mají zkrátka bujnou fantazii. Jinak bychom to asi nazvat nedovedli. Najdou se mezi námi totiž takoví odvážlivci, kteří jsou schopni udělat, postavit či vybudovat něco, co ostatním tzv. "hlava nebere".

Dost povídání, nejlepší totiž bude, když se podíváte do naší galerie všech takových případů níže. Pokud zrovna jíte, raději si držte pusu, abyste si nepoprskali počítač.