Pánové z Queensu doporučují to nejlepší ze streetwearu!

Queens je český obchod s teniskami a streetwearem. Už 15 let přináší na trh ty nejžhavější trendy a obléká lidi od hlavy až k patě do stylových kousků. Hledáte…

Autor: Redakce / Zdroj: Queens / Advertorial / 16. 5. 2018

Queens je český obchod s teniskami a streetwearem. Už 15 let přináší na trh ty nejžhavější trendy a obléká lidi od hlavy až k patě do stylových kousků. Hledáte inspiraci na nadcházející sezónu?

Pánská část Queensu dala dohromady své favority, které se vám v šatníku rozhodně neztratí. A rovnou je hodili i na sebe, abyste viděli, jak fitují.

Adam

Adam v Queensu zodpovídá za veškerý business a je proslulý tím, že miluje jednoduché a kvalitní věci. Vybral si šedivou mikinu z dílny legendární americké značky Carhartt a k tomu nahodil nesmrtelné Levisky ve světle modré barvě. Outfit jak z učebnice streetwearu, kterým nikdy nic nezkazíte.

Radim

Bunda z kolaborace značek Soulland a 66°NORTH, to je srdcovka Radima, který má pod palcem marketingový tým. Tenhle ideální letní kousek spojuje jeho dva oblíbené prvky – květinový vzor a funkčnost. Můžete v něm bez obav vyrazit večer na drink, ale taky na desetikilometrový výběh do Prokopáku. S přehledem zvládne obojí.

Dan

Věnuje se online komunikaci a business developmentu a většinou ho potkáš v černé, bílé, nebo šedé. Tentokrát se ale Dan odvázal. Vybral si nováčka v Nike rodině, tenisky Air Max 270, protože chůze v nich je fakt jako po obláčku. A hlavně se mu líbí i jejich barevná varianta, což se normálně moc často nestává.

Michal

Značka REPRESENT je jeden z nejsilnějších streetwear brandů, co se dá v nabídce Queensu najít. Michal, který se stará o influencery, oblékl černou mikinu z jejich nejnovější kolekce. Je to naprosto extraligová záležitost. Všechny R.CLO kousky mají luxusní materiál a hlavně skvělé zpracování – vyrábějí se totiž v Británii.