Po včerejším hokeji s Ruskem Česko zaplavily zábavné koláže. Co na hokej říká třeba prezident Zeman?

11. 5. 2018 15:00 Co se děje
Po včerejším hokeji s Ruskem Česko zaplavily zábavné koláže. Co na hokej říká třeba prezident Zeman?

Celé Česko teď žije hokejem a včera se konal zápas Česko vs. Rusko. Utkání to bylo opravdu napínavé a samozřejmě se již během zápasu a krátce po něm projevila kreativita a smysl pro humor některých Čechů.

Krátce po zápasu totiž internet začaly zaplavovat nejrůznější koláže a zábavné fotky. Vzhledem k tomu, že se jednalo o zápas s Ruskem, nemohlo chybět také zakomponování současného českého prezidenta Miloše Zemana, který je právě často označován jako proruský.

29. 11. 2018TIP LUI: Řekněte si "dobrou noc" stylově, s vtipem a česky! Představujeme vám ta nejluxusnější česká pyžama

K situaci se vyjádřil třeba také známý politik Miroslav Kalousek, který ve svém příspěvku na Facebooku doslova napsal: "Dovoluji si vyjádřit upřímnou soustrast M. Zemanovi, prezidentovi ČR, k porážce jeho týmu."

27. 11. 2018Přemýšlíte, kam za nejlepším teambuildingem? Stmelte kolektiv tajuplnou hrou na Slapech!

Na nejvtipnější obrázky, spojené s včerejším utkání Česko – Rusko se můžete podívat níže v galerii. A nezapomeňte se dívat dnes, od 20:15 hraje český tým proti Bělorusku.

Zdroj: Facebook.com, Instagram.com
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop