Po včerejším hokeji s Ruskem Česko zaplavily zábavné koláže. Co na hokej říká třeba prezident Zeman?

Celé Česko teď žije hokejem a včera se konal zápas Česko vs. Rusko. Utkání to bylo opravdu napínavé a samozřejmě se již během zápasu a krátce po něm projevila…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Facebook.com, Instagram.com / 11. 5. 2018

Celé Česko teď žije hokejem a včera se konal zápas Česko vs. Rusko. Utkání to bylo opravdu napínavé a samozřejmě se již během zápasu a krátce po něm projevila kreativita a smysl pro humor některých Čechů.

Krátce po zápasu totiž internet začaly zaplavovat nejrůznější koláže a zábavné fotky. Vzhledem k tomu, že se jednalo o zápas s Ruskem, nemohlo chybět také zakomponování současného českého prezidenta Miloše Zemana, který je právě často označován jako proruský.

6. 3. 2019Ceny Anděl 2018: Tři vítězové večera – Barbora Poláková, Lucie a The Atavists

K situaci se vyjádřil třeba také známý politik Miroslav Kalousek, který ve svém příspěvku na Facebooku doslova napsal: "Dovoluji si vyjádřit upřímnou soustrast M. Zemanovi, prezidentovi ČR, k porážce jeho týmu."

19. 3. 2019VIDEO: Z pornohvězdy hvězdou boxu. Jak se nyní daří Robertu Rosenbergovi a vrátil by se ještě někdy k točení porna?

Na nejvtipnější obrázky, spojené s včerejším utkání Česko – Rusko se můžete podívat níže v galerii. A nezapomeňte se dívat dnes, od 20:15 hraje český tým proti Bělorusku.