Po včerejším hokeji s Ruskem Česko zaplavily zábavné koláže. Co na hokej říká třeba prezident Zeman?

11. 5. 2018 15:00 Co se děje
Po včerejším hokeji s Ruskem Česko zaplavily zábavné koláže. Co na hokej říká třeba prezident Zeman?

Celé Česko teď žije hokejem a včera se konal zápas Česko vs. Rusko. Utkání to bylo opravdu napínavé a samozřejmě se již během zápasu a krátce po něm projevila kreativita a smysl pro humor některých Čechů.

Krátce po zápasu totiž internet začaly zaplavovat nejrůznější koláže a zábavné fotky. Vzhledem k tomu, že se jednalo o zápas s Ruskem, nemohlo chybět také zakomponování současného českého prezidenta Miloše Zemana, který je právě často označován jako proruský.

2. 7. 2018Masově populární seznamka zveřejnila studii, která přesně popsala, jak by měla vypadat vaše profilová fotka, abyste se na léto “tutově“ seznámili

K situaci se vyjádřil třeba také známý politik Miroslav Kalousek, který ve svém příspěvku na Facebooku doslova napsal: "Dovoluji si vyjádřit upřímnou soustrast M. Zemanovi, prezidentovi ČR, k porážce jeho týmu."

25. 6. 2018LUI TESTOVÁNÍ: Lukáš Baran: "Kvůli svým koutům nevycházím bez kšiltovky. To bych rád změnil!"

Na nejvtipnější obrázky, spojené s včerejším utkání Česko – Rusko se můžete podívat níže v galerii. A nezapomeňte se dívat dnes, od 20:15 hraje český tým proti Bělorusku.

Zdroj: Facebook.com, Instagram.com
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop